13.03.2009, 23:43
Witam wszystkich forumowiczow, prosze o pomoc w ustaleniu ciekawej obsady awarium 240l - rybkami z Malawi lub Tanganiki.
Myslalem nad Tropheusami Moorii (szczegolnie ilangi, dubois, bemba)
jest jeszcze kilka pyszczakow (szczegolnie Cartocara Ahli), ponadto pielegnica brabancka, cyrtocara moorii, czy tez tyrranochromis.
Pomozcie mi dobrac obsade ktora pasuje do mojego zbiornika,
podloze - zwirek czarny i grys dolomitowy.
Zdjecie akwa ponizej
Myslalem nad Tropheusami Moorii (szczegolnie ilangi, dubois, bemba)
jest jeszcze kilka pyszczakow (szczegolnie Cartocara Ahli), ponadto pielegnica brabancka, cyrtocara moorii, czy tez tyrranochromis.
Pomozcie mi dobrac obsade ktora pasuje do mojego zbiornika,
podloze - zwirek czarny i grys dolomitowy.
Zdjecie akwa ponizej

