• 14 Głosów - 4.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 54l-63l - czytaj i pytaj w tym temacie w razie problemów

jeśli nie chcesz gupików i neonków może spróbuj molinezje, mieczyki, daj glonojada, brzanki różne kolorowe gatunki są sprawdź w necie i pomyśl o tych gatunkach Wink

a widziałeś neona diamentowego?extra ryba o jaskrawym niebieskim kolorze.?
przy odpowiednich świetlówkach wybarwiających ta ryba jest zaje fajna.wiem bo mam kilka naście szt.

Co do pielęgniczek to chyba sie na nie skusze bo mi sie podobają Smile

W sklepach zoologicznych widziałam takie 2-3 cm jaskrawo żółte rybki , nie wiem czy pasowały by do kakadu ? moze wiecie jak sie nazywają i jakie są ich wymagania ?

co do neonków to wiem ze fajnie wygladaja bo miałam je bardzo dawno temu , ale nie wiem dlaczego szybko mi zdychały, chce teraz sprobowac czegos innego Wink

Jestem Kobietą !

moje akwa:
60l -> chwilowo 1 zbrojnik niebieski .... poszukuję ciekawej obsady ...

to red yellow (coś takiego nie pamiętam dobrze nazwy )ale yellow.jak to ta to nie polecam z innymi gat.agresor z niej.

nie , to nie ta rybka bo ta tutaj to chyba jakas pielegniczka prawda ? ... tamta miała taki sam kolor ale była mniejsza. a z paletek ? nadawałoby sie cos do takiego akwa ?

Jestem Kobietą !

moje akwa:

myślałem,że coś takiego ,ale cóż.na paletki to trochę małe masz akwa.to wielkie ryby.

nawet skalary by sie nie nadały ?

Jestem Kobietą !

moje akwa:

Nie wiem jak u was, ale tu gdzie mieszkam w zoologicznym raptem pojawiło się wiele przeróżnych molinezji. Więc może Mallow widział te molinezje ?? Jak myślicie ??

jak juz to widziała Wink ale raczej molineje to nie byłyWink szukam jakiejs foty tych rybeczek , ale niestety nie natrafiłam na zadna jeszcze

Jestem Kobietą !

moje akwa:

to wszystko co wymieniasz to są duże ryby a ty masz za małe akwa na nie,sprubuj coś tak dobrać jk kolega "strojter" ci radzi w poście 2.wybierz sobie jakieś mniejsze rybki.może jakieś 2 nie duże fajne stadka?i coś na ekipe sprzątającą?

Skocz do: