Postów: 6
3
Dołączył: 04.02.2009
25.02.2009, 15:21
Witam!
Przepraszam za banalne pytanie ale jak wkleić fotki? niestety mi się to nie udaje. Dodam ze fotki są robione cyfrówką i mam je zgrane na kompa.
Serdecznie dziękuję za podpowiedź, chciałabym wkleić zdjecia mojego akwa w celu konstruktywnej oceny : )
Postów: 834
4
Dołączył: 27.12.2007
Madziulek napisał(a):Witam!
Przepraszam za banalne pytanie ale jak wkleić fotki? niestety mi się to nie udaje. Dodam ze fotki są robione cyfrówką i mam je zgrane na kompa.
Serdecznie dziękuję za podpowiedź, chciałabym wkleić zdjecia mojego akwa w celu konstruktywnej oceny : )
Przez tą stronę dodasz zdjęcia
http://www.fotosik.pl/
Postów: 327
1
Dołączył: 23.11.2008
Następnie link umieszczasz między [url][/url]
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
albo na imageshack i potem [img]link do zdjęcia[/img]
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
W formie załącznika lub skopiować adres obrazka i wkleić go w opcji "wprowadź obrazek".
Przypominam że galeria to nie linkownia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2009, 17:35 {2} przez
Olek.)
Postów: 6
3
Dołączył: 04.02.2009
Olek napisał(a):W formie załącznika lub skopiować adres obrazka i wkleić go w opcji "wprowadź obrazek".
Przypominam że galeria to nie linkownia.
Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi zaraz spróbuję.
Pozdrawiam : )
Postów: 283
2
Dołączył: 20.01.2009
Może masz za duży format zdjęcia, aby go dodać musi mieć najwyżej 300 czy 400 (nie pamiętam) KB. Jeśli masz większe to musisz zmniejszyć w jakimś programie graficznym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2009, 22:53 {2} przez
Wiejko.)
Postów: 54
4
Dołączył: 10.03.2009
Wkleiłem zdjecia poprzez forum, w edycji postu wyświetla mi się [thumbs=(numer zdjęcia)] a w poście pokazują się miniaturki. Jak to przeredagować, żeby w poście pojawiały się od razu zdjęcia?
pozdrawiam
Postów: 1,410
15
Dołączył: 12.01.2008
kivi napisał(a):Wkleiłem zdjecia poprzez forum, w edycji postu wyświetla mi się [thumbs=(numer zdjęcia)] a w poście pokazują się miniaturki. Jak to przeredagować, żeby w poście pojawiały się od razu zdjęcia?
pozdrawiam
Najlepiej skorzystaj z jakiejś stronki oferującej takie rozwiązanie. Przykładowo fotosik.
Postów: 57
15
Dołączył: 16.04.2009
Pytanie jak w temacie, z góry dziekuje za odpowiedzi...
Tematy zostały połączone.
Po raz kolejny - korzystaj proszę z opcji SZUKAJ
Tego typu pytania zadajemy w specjalnym dziale. Zwracaj uwagę na działy forum.
Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2010, 09:53 {2} przez
Kejdi.)