Postów: 16
4
Dołączył: 31.01.2009
czy mogę wpuścić krewetki do akwarium z takimi rybami:
3 skalary
13 neonek
2 glonojady
5 kirysków???
albo do pielęgnicy severum??
lub do pyszczaków?
Postów: 25
6
Dołączył: 29.01.2009
wydaje mi się że skalary zjedzą ci krewetki
Postów: 16
4
Dołączył: 31.01.2009
no to wolę nie ;d
a mi się tak strasznie podobają krewetki ;d
a do pyszczaków?
lub do tej pielęgnicy??
Postów: 137
0
Dołączył: 20.08.2008
Hmm. Możesz wpuścić do pyszczaków tylko bądź kulturalny i zanim je wpuścisz tzn. podasz do stołu powiedz głośno SMACZNEGO !
A tak na poważnie to z rybek do krewetek nadają się tylko neonki i może inne ryby stadne, najlepiej jakieś małe.
Postów: 16
4
Dołączył: 31.01.2009
no to chyba muszę zapomnieć o tych krewetkach..
trudno
ale dzięki wszystkim za odpowiedzi!!
Postów: 25
6
Dołączył: 29.01.2009
eee dlaczego kup sobie akwarium 20l i masz fajne krewetkarium
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Kupisz dorosłe krewetki filtrujące, i skalary Ci ich nie zjedzą.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 651
22
Dołączył: 18.05.2008
Ostatnio wpuściłem młode redki do akwa z żałobniczkami przed karmieniem ryb i dwie poszły na śniadanie a pielęgniczmi zjedzą wszystkie krewetki .
Młode ampularie do oddania !!!