• 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Multikonta są karane banem na oba konta!
#31

strojter napisał(a):Chyba na tydzień.Jak już robicie porządki to może by tak usunąć(tzn. admin) niektóre pkt. reputacji np. mój przedostatni.

Możesz to zgłosić adminowi w ten sposób:
http://www.akwaswiat.net/reputacja-czy-d...-7819.html

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#32

A czy nie dałoby się tak ustawić, aby modzi miele taką możliwość?

Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
#33

apri cort napisał(a):Ale nie rozumiem, dlaczego sula=peter10 dostał bana... Przecież sam prosił, żeby zlikwidować jego pierwsze konto
Wychodzi na to, że po likwidacji pierwszego założył sobie trzecie dla równowagi:

Kesi napisał(a):2. Maniek=peter10=SULA15
Trochę porządku i dyscypliny się przyda, bo cała ta dziecinada jest naprawdę żenująca.
strojter napisał(a):Chyba na tydzień.Jak już robicie porządki to może by tak usunąć(tzn. admin) niektóre pkt. reputacji np. mój przedostatni.
O co ci chodzi, przecież ma pozytywny heheTongue
Wejdź na reputację Jokeru to się wyleczysz z kompleksów. Smile
Niektóre punkty w podwójnym wydaniu od multikontowców.

Potęga słów wielokrotnie powtarzanych jest wielka. Nie zwalnia nas to jednak z myślenia i dociekania prawdy drogą pogłębiania wiedzy i własnych doświadczeń.

#34

OKO50 napisał(a):Ale burdel. I masa zwiedzonych dzieciaków mszczących się na forum nie wiadomo za co - chyba za to że ktoś odkrył ich machlojkę i chęć uzyskania nie wiadomo czego. Żenada. Z tego wszystkiego szkoda mi maniucha, może nie wiedział, że kopiując jakiś materiał trza podać źródło ale jeżeli robił to świadomie to przykro.....
Doskonale zdawał sobie z tego sprawę. Osobiście mu dwa razy zwróciłem uwagę.

maja teraz zostałem przykładem encyklopedycznym?
Nie rozumiem tylko dlaczego negatywne hehehe
Przynajmniej jest kolorowo Tongue

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#35

No spojrzałem na reputację Jokeru i widzę tu kolejny powód do jej usunięcia zwykła dziecinada chamstwo obrażanie i wulgaryzm czy do tego to ma służyć .Jokeru jako mod musi się czasami ścinać z różnymi matołkami a ci nie mogąc nic mu zrobić złośliwe dają mu te minusy i obrzucają mięsem .Sam mam też taki przykład od jednego żebrzącego za punktami reputacji ,błagał wszystkich o pozytywny punkt więc przyznam że złośliwie dałem minusa i jawnie napisałem za co dostał . Odzew minus i kilka PW z propozycją ja usuniesz mojego minusa to ja usunę twojego .Czy to mam sens ? Ja nie usunąłem bo mi wisi ten minus a dzieciak uważam że dostał słusznie tak na ostudzenie . Zróbcie z tym bajzlem porządek raz na zawsze .Jedyne co moim zdaniem jest do przyjęcia to punkty od autora tematu dla osoby która w danym temacie pomogła coś takiego na kilku forach funkcjonuje ,tu też mogłoby byc pod warunkiem że nie będzie multikont bo znowu jeden matołek z drugim zacznie sobie sam odpowiadać na swoje pytania . To tyle moich przemyśleń .

Młode ampularie do oddania !!!
#36

andrzejkowac napisał(a):No spojrzałem na reputację Jokeru i widzę tu kolejny powód do jej usunięcia zwykła dziecinada chamstwo obrażanie i wulgaryzm czy do tego to ma służyć .

Jeżeli nie wiesz czemu ma służyć to ja Ci powiem, dzięki tej konkretnej i rzeczowej reputacji możemy się dowiedzieć że jest dobry w seksie, tylko nie pisz że Cię to nie interesuje bo nie uwierzę Big GrinTongue
#37

No dzięki bumbo chociaż ty znalazłeś w tym bagnie coś pozytywnego .Tylko problem w tym że Jokeru jest raczej płci męskiej więc nie leży w kręgu moich zainteresowań .A przyznasz że z tymi punktami to kiepski pomysł sam też jak widzę trafiłeś na 2 inteligentnych inaczej

Młode ampularie do oddania !!!
#38

andrzejkowac napisał(a):No dzięki bumbo chociaż ty znalazłeś w tym bagnie coś pozytywnego .Tylko problem w tym że Jokeru jest raczej płci męskiej więc nie leży w kręgu moich zainteresowań .A przyznasz że z tymi punktami to kiepski pomysł sam też jak widzę trafiłeś na 2 inteligentnych inaczej


Mówią ze 100% mężczyzna musi wszystkiego spróbować, więc był we Wrocławiu u mnie, Jokeru lecz ani jemu ani mi się nie chciało sprawdzać jak to jest, wolimy pozostać przy 99% a tak na poważnie to masz racje z tą reputacją wiem jedno jak mam problem to zadaje pytanie bumboo, co ty byś zrobił? I odpowiadam, szlag mnie tylko trafia że nie mogę przyznać sobie za to punktu hehe. Polecę teraz słabym slangiem walić reputację na kłopoty wporzo bumboo Big Grin niech żyje skromność Tongue heheehe
#39

Najbardziej szanowane?Kogo?Myślę,że chodzi Ci o maniucha.On ma chyba tygodniowy ban.Poza tym są od niego lepsi.

Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
#40

P@WEŁ napisał(a):jacy z was debile zbanowaliście osoby najbardziej uważane i szanowane na tym forum,co z tego że ktoś ma parę kąt jeżeli nie robi z nimi nic złego tzn.nie dodaje sobie żadnych pozytywów ani nie obraża anonimowymi kontami nikogo a mogą mu one służyć np do tego że wstydzi się pisać swoim głównym acc o problemach z akwarium ......!!!
Paweł, jestem pod wrażeniem, Ty na serio nie widzisz w tym nic złego ??
Poza tym naprawdę uważasz, że Morilek (i jego inne wcielenia) był jedną z najbardziej uważanych i szanowanych osób na forum ?


Skocz do: