• 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Multikonta są karane banem na oba konta!

Flava napisał(a):Kesi, nie zrozum mnie źle, drugie konto nie jest moim, na moim komputerze zarejestrowała się przyjaciółka, kazałam jej bo męczyła rybki, czasami tylko wchodziła, czasami u mnie. Może da się jakoś sprawdzić moją niewinność? Jeśli nie, trudno.

Flavia.
No niestety da się sprawdzić:
każdy post Alishia napisany jest z jednego IP
Dziwnym trafem pytacie o te same obsady do akwarium zarówno 60 jak i 112l.
Nie ma tu nic więcej do dodania. Resztę spraw proszę załatwiać indywidualnie poprzez email z moderatorem który wystawił bana - Kesi

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Klaudio nie będziemy się tak bawić.
Przemyśl swoje zachowanie i zastosuj się do tego co napisałam w poście 87 zamiast zakładać kolejne konto.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !

Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.

margi3 napisał(a):Czy można jakoś udowodnić , że multi konta to nie multi konta?
Np. wysłać modowi skany legitymacji dwóch "podejżadnych" ?

Jakich legitymacji?
Jak miałabyś szczere chęci nie pisałabyś takich głupot na forum. Jeśli chodzi o Twoją koleżankę, to ona sama zadeklarowała, że opuści to forum.
Co znaczy "podejżadna"?
Przede wszystkim należało przeczytać istotne kwestie tj:
Kesi napisał(a):Lojalnie uprzedzam, że wszystkie multikonta będą przeze mnie automatycznie blokowane i każda ponowna rejestracja również. Jeżeli komuś bardzo zależy na powrocie to proszę do mnie napisać z jakimś sensowym wytłumaczeniem na adres karasie@poczta.fm
Nie będziemy się bawić w żadne legitymowanie, bo to jest po prostu żałosne.
Przestańcie w końcu traktować:
1. Regulamin za kodeks karny
2. Moderatorów za funkcjonariuszy policji.

Nie można w ten sposób nic udowodnić.
Pożyczysz legitymę od koleżanki z klasy czy klatki z bloku bez większych problemów.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !

Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.

Proszę osoby, które dostają wiadomości PW ode mnie o niezwłoczną odpowiedź.
Proszę dokładnie sprawdzać na samej górze forum, ilość nieprzeczytanych wiadomości.

W razie braku kontaktu z Wami wszelkie powiązania multikont czyli wszystkie konta które łączą wspólne dane będą kasowane bez porozumienia.

Nie wiem czy powinnam tutaj napisać, ale tak dla wiadomości - założyłam koleżance konto na moim komputerze. Konto ma nick "Betta". Koleżanka będzie z niego korzystać na swoim komputerze, czyli to nie jest moje drugie konto.
Napisałam to tak, dla ścisłości Wink

72l - parę roślin, same glony, ślimaki. Reszty istot żywych nie odnotowano.

Skocz do: