• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem...kiryski vs. moje krewetkarium
#1

Witam.... Na początek, poniżej w linku jest moje krewetkarium wszystko opisane . i... kupiłem do niego dwa kiryski, padły jeden po drugim dzień po dniuSad nie wiem co jest... temperatura ok 25, 26 stopni... no i wszystko tak jak w temacie krewetkarium... Boje się teraz wpuścić tam krewetki bo mi pewnie też popadająSad co mam robić?Sad

Aktualizacja Neonkarium :) ----> http://www.akwaswiat.net/-60l-ogolne-pie...-6241.html
Nowo założone Krewetkarium ;) ----> http://www.akwaswiat.net/-18l-red-world-...-7729.html
Zapraszam do pisania i oglądania;)
#2

Podmieniasz regularnie wode a akwarium?
#3

tak co sobote 20%......

Aktualizacja Neonkarium :) ----> http://www.akwaswiat.net/-60l-ogolne-pie...-6241.html
Nowo założone Krewetkarium ;) ----> http://www.akwaswiat.net/-18l-red-world-...-7729.html
Zapraszam do pisania i oglądania;)
#4
Wink 

hmm...a mozesz miec w wodzie niewielkie stezenie amoniaku i azotanow!A badales parametry wody?
#5

Może źle zniosły podróż i zmianę klimatu.(W sklepie mogła panować choroba)

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#6

polecam całą wymianę wody i przepażenie podłoża wpuść na początek parę głupików i sprawdź ale powinno już wszystko być dobrze
#7

Nic nie wymieniaj. Sprawdź testami wodę na no2,no3 i będziesz wiedział wszystko bez tego nie ruszysz. Nie kupuj narazie nowych rybek ani innych zwierząt

tjaaaaaaa......


Skocz do: