16.01.2009, 12:44
Witam.... Na początek, poniżej w linku jest moje krewetkarium wszystko opisane . i... kupiłem do niego dwa kiryski, padły jeden po drugim dzień po dniu
nie wiem co jest... temperatura ok 25, 26 stopni... no i wszystko tak jak w temacie krewetkarium... Boje się teraz wpuścić tam krewetki bo mi pewnie też popadają
co mam robić?
nie wiem co jest... temperatura ok 25, 26 stopni... no i wszystko tak jak w temacie krewetkarium... Boje się teraz wpuścić tam krewetki bo mi pewnie też popadają
co mam robić?
Aktualizacja Neonkarium :) ----> http://www.akwaswiat.net/-60l-ogolne-pie...-6241.html
Nowo założone Krewetkarium ;) ----> http://www.akwaswiat.net/-18l-red-world-...-7729.html
Zapraszam do pisania i oglądania;)

