Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[457l roślinne]
#21

Obecnie zbiornik wygląda tak:







Ogrodnik ze mnie marny dlatego akwarium wygląda tak jak wygląda Wink. Rośliny rosną jak szalone, cotygodniowa przycinka niewiele pomaga. Ale wg mnie dzięki temu zbiornik wygląda dziko i naturalnie (prawdę mówiąc takie "dzikie" akwaria bardziej mi się podobają niż roślinniaki z równiutkim trawniczkiem i przyciętymi "pod linijkę" roślinami Wink).
Pozbyłem się żabienic po bokach i na ich miejsce posadziłem zosterifolię - rośnie u mnie najszybciej i myślę że niedługo przesłoni nieco skałę po prawej stronie.
Obsada się nie zmieniła, oddałem tylko 3 kosiarki i dokupiłem 2 samice marmurkowe
Pozdrawiam
#22

pfff...to ma być akwa...? Żal mi Cie.

Nie no żart Wink Akwarium świtne i obsada też niczego sobie. Big Grin
#23

No dziko to wygląda, ale jednak i tak jest za mocno zapuszczone.
Przytnij tych roślin sporo chłop z ciebie i nie umiesz przyciąć raz a porządnie? , bez przesady jak co tydzień nie pomaga, to zmniejsz dawkowanie nawozów, albo nie wiem przycinasz po 10cm, roślin.
#24

Piękne akwa. Jednak mi brakuje czegoś - mianowicie ryb. Aż chciałbym ten zbiornik zobaczyć z 12 paletami a wkoło nich pływającymi neonkami Wink
#25

Najnowsze zdjęcia:





#26

Obetnij porządnie ten busz, bo coś mi się zdaje, że to rośliny to z fryzjerem się pokłóciły Wink
Na razie nie ma co oceniać, ponieważ to akwarium w chwili obecnej przypomina przechowalnie, a nie aranż roślinny.
#27

A mi właśnie się podoba Smile tak naturalnie, lubie takie klimaty.
Temat zamknięty


Skocz do: