Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
Wiedzieliście że w Bałtyku są krewetki?!?!?!?!!?
Byłam kilka dni temu w Gdyni i patrzę że coś małego zasuwa gromadnie ....(nie byłam pijana) łapię, patrzę, KREWETKA!
O_o
ps. Sorrry Moderratorry że tu wrzucam tego posta, ale nie ma miejsca na krewetki
240 litrów
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
ja nigdy nie widziałam

masz jakieś fotki??
znalazłam na google coś takeigo (wpisałam krewetki w bałtyku)
http://lh4.ggpht.com/_IW6G1OyGUEo/RmLYg8...G_6656.JPG
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2008, 12:00 {2} przez
wikiii.)
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
wikiii napisał(a):ja nigdy nie widziałam
masz jakieś fotki??
znalazłam na google coś takeigo (wpisałam krewetki w bałtyku)http://lh4.ggpht.com/_IW6G1OyGUEo/RmLYg8...G_6656.JPG
nie no, to jakieś tropikalne cudaki. Te które ja widziałam były szare i takie nawet sporawe. Podobne trochę do tych filtracyjnych. A fotek nie mam ;(
240 litrów
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
hehehee! Znalazłam!
Otóż szanowni zgromadzeni, w Bałtyku mamy:
skorupiaki :
krewetka elegancka (atlantycka)
krewetka bałtycka
http://lh5.ggpht.com/_gTG8-ksAF0o/RtMqaf...07+062.jpg
A to jako ciekawostka:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=ht...l%26sa%3DN
240 litrów
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2008, 13:23 {2} przez
kahim.)
Postów: 142
14
Dołączył: 18.04.2008
hehe

zabieram rzeczy i jadę nad morze w takim razie
GG: 6306572 :*
Postów: 107
2
Dołączył: 21.10.2008
słyszalem o tych krewetkach szkoda tylko że są słonowodne ^^
126l-akwarium towarzyskie
Postów: 295
31
Dołączył: 20.04.2008
nie wiedziałem że są w bałtyku krewety.
myślałem że są za zimne wody.
żeby tak jeszcze był kryl albo plankton to może by były walenie.hehe.
Sprytnie