• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krewetki w Bałtyku!
#1

Wiedzieliście że w Bałtyku są krewetki?!?!?!?!!?
Byłam kilka dni temu w Gdyni i patrzę że coś małego zasuwa gromadnie ....(nie byłam pijana) łapię, patrzę, KREWETKA!
O_o

ps. Sorrry Moderratorry że tu wrzucam tego posta, ale nie ma miejsca na krewetki Sad

240 litrów
#2

ja nigdy nie widziałam Big Grin masz jakieś fotki??

znalazłam na google coś takeigo (wpisałam krewetki w bałtyku)http://lh4.ggpht.com/_IW6G1OyGUEo/RmLYg8...G_6656.JPG
#3

wikiii napisał(a):ja nigdy nie widziałam Big Grin masz jakieś fotki??

znalazłam na google coś takeigo (wpisałam krewetki w bałtyku)http://lh4.ggpht.com/_IW6G1OyGUEo/RmLYg8...G_6656.JPG

nie no, to jakieś tropikalne cudaki. Te które ja widziałam były szare i takie nawet sporawe. Podobne trochę do tych filtracyjnych. A fotek nie mam ;(

240 litrów
#4

hehehee! Znalazłam!
Otóż szanowni zgromadzeni, w Bałtyku mamy:
skorupiaki :

krewetka elegancka (atlantycka)

krewetka bałtycka
http://lh5.ggpht.com/_gTG8-ksAF0o/RtMqaf...07+062.jpg

A to jako ciekawostka:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=ht...l%26sa%3DN

240 litrów
#5

hehe Big Grin zabieram rzeczy i jadę nad morze w takim razie Big Grin

GG: 6306572 :*
#6

słyszalem o tych krewetkach szkoda tylko że są słonowodne ^^

126l-akwarium towarzyskie
#7

nie wiedziałem że są w bałtyku krewety.
myślałem że są za zimne wody.
żeby tak jeszcze był kryl albo plankton to może by były walenie.hehe.

Sprytnie


Skocz do: