• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

112l troche pytań
#1

Witam,zainteresowałem sie bardzo akwarystyką ;D I postanowiłem zakupić zbiornik 112l.Mam słabe doświadczenie w hodowli ryb.Przeczytałem wiekszość stron ale tam wszystko opisane jest dość ogólnie.Więc kilka moich pytań.Załózmy ze mam juz akwarium w domu i wszystko oprócz rybek...Jak to wszystko pokolei rozplanować ?? Woda musi byc odstana ?? od razu przed posadzeniem roślin zalać cały zbiornik czy pół ?? Wiem ze powinienem odczekać ok 3 tygodni przed wpuszczewniem ryb.Jakie roślinki zasadzić ?? Chodzi mi o takie zeby były małowymagające.Tak samo rybki na pewno będą tam gupiki i stado neonów ale co do tego dobrać ?? Czy do wody trzeba dolewać te wszystkie chemikalia do roślin itp ?? Wolałbym miec wszystko naturalne ;D Chciałbym akwarium raczej gęsto obsadzone ;D jakie koszta mnie wyniosą nie licząc zbiornika ?? Wiem ze na forum niektóre odpowiedzi pewnie są ale zeby otrzymać wszystkie pewnie bym musiał tutaj przesiedziec cały dzień a nie mam na to za duzo czasu ;D Pozdrawiam
#2

WYSTARCZYŁO użyć OPCJI SZUKAJ: http://www.akwaswiat.net/do-poczatkujacy...l#pid47427


Skocz do: