Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ustawianie akwa
#1

witam mam takie pytanie czy moze stac tak akwa jak na rysunku gdzie po 8 cm wystaje za blat stolika z kazdej strony a akwa ma 240 l


Załączone pliki Miniatury
   
#2

jak na moje oko to nie ja tak miałem 120l i po kilku miesiącach na podłodze wylądowało

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#3

nie radze, jakby było to mniejsze akwarium to można by było zaryzykować, szkoda akwariumWink

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#4

no mój wujek mial tak 300L i jakis miesiac temu sie z nim pozegnal bo konce od ciezaru wody pekły wiec nieradze zawsze lepiej miec wiekszy stolik pod akwa

Akwarium-60L
Filtr-Tetratech zewnętrzny
Napowietrzacz-Tetratech
Obsada:
13 Gupików
3 Gurami
1 Zbrojnik
#5

Dokup sobie dodatkowy blat. Nawet cieniutki 2cm. Ja tam mam przy akwarium 200l. Z jednej i drugiej strony wystaje po 10cm (czyli razem 20cm). Ogółem bez tego też powinno wytrzymać (wystarczy podłożyć styropian) ale jednak nie zdecydowałem się na takie ryzyko.

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#6

oki dziex za odpowiedzi jutro dokupie blat taki z 3 cm mysle ze wystarczy
#7

gajos napisał(a):witam mam takie pytanie czy moze stac tak akwa jak na rysunku gdzie po 8 cm wystaje za blat stolika z kazdej strony a akwa ma 240 l

U mnie wystaje po 5cm z jednej i drugiej stronie, akwarium stoi na styropianie i nic się nie dzieje i nie powinno a akwarium ma 250l Smile
#8

do czasu do czasu myślę że lepiej zainwestować kilka złotych i kupić płytę nap. blat kuchenny niż robić basen z pokoju .

Młode ampularie do oddania !!!
Temat zamknięty


Skocz do: