• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Biały nalot na żwirku i szybach. Coś jak wata
#81

spoko, to chciałam wiedzieć Smile zamawiam fan3 Smile
#82

To jeszcze lepiej fan 3 najwyżej zmniejszysz przepływ wody i po kłopocie a tak to się przyda do większego akwa jak sobie kupisz
#83

no to zamawiam Smile Smile Smile
#84

przeglądałam forum i znowu mam pytanie Smile

Podobno napowietrzacz wytrąca z wody CO2, a on jest potrzebny do rozwoju roślin, czyli jak napowietrzam akwarium to nie robie zbyt dobrze roślinkom? Dodam że nie wprowadzam do akwarium co2.
Mam dwa 12cm kamienie napowietrzające (fajnie wyglądają) a fakt że roślinki to mi sie nie trzymają?
Dobrze to rozumiem czy znowu panikuje?? Smile
#85

Panikujesz ale nie znowu do rzeczy jak podajesz co2 z butli to wtedy ci wytrąca teraz też jak nie podajesz ale w małych ilościach
Kamienie mogą być ile oświetlasz akwa i czym??
#86

nie podaje co2 Smile oświetlam cały dzień, to jest jedna świetlówka 14w, to jest akwarium 50x30 Smile
dzieki za odp Wink już myślałam że cos źle robie Smile
#87
Question 

Mam pytanie wczoraj okocila mi sie czarna molinezia (byla umieszczona w kotniku) a jej male byly polaczone z jakimis kulkami do brzuszkow i dzis rano patrze a wszystkie nie zyjaSad zastanawiam sie czy to niebyl przypadkiem zbyt wczesny porod? Wie ktos moze czy mam racie i czy nastepnym razem beda normalne??
#88

Według mnie one urodziły się z pęcherzykami zółciowymi lub były chore genetycznie. Wynika to z tego że "siostra" z "bratem" byli rodzicami. Urodzone rybki miały pewnie wadę genetyczną i umarły. Ja tak miałem w przypadku gupików, urodziło mi się 12 a przeżyło tylko 8, reszta właśnie miała te żółte "kulki". Radziłbym dokupić jeszcze molinezje żeby się razem niekrzyżowały.
#89

Adzinka napisał(a):Mam pytanie wczoraj okocila mi sie czarna molinezia (byla umieszczona w kotniku) a jej male byly polaczone z jakimis kulkami do brzuszkow i dzis rano patrze a wszystkie nie zyjaSad zastanawiam sie czy to niebyl przypadkiem zbyt wczesny porod? Wie ktos moze czy mam racie i czy nastepnym razem beda normalne??

A masz w tym akwa filtr i grzałkę ?? woda została użyta z akwarium ogólnego??
#90

peter10 napisał(a):
Adzinka napisał(a):Mam pytanie wczoraj okocila mi sie czarna molinezia (byla umieszczona w kotniku) a jej male byly polaczone z jakimis kulkami do brzuszkow i dzis rano patrze a wszystkie nie zyjaSad zastanawiam sie czy to niebyl przypadkiem zbyt wczesny porod? Wie ktos moze czy mam racie i czy nastepnym razem beda normalne??

A masz w tym akwa filtr i grzałkę ?? woda została użyta z akwarium ogólnego??

Mam filtr i mam grzalke a ta rybke poprostu umiescilam w kotniku...


Skocz do: