• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paletki i sewerum
#1

Witam.

Jak w temacie chciałem się zapytać czy Paletki można trzymać razem z Sewerum żółtym.?

Proszę o szybką odp.


Z góry za pomoc dziękuję.





W razie pytani proszę pisać na PW lub GG: 1390946
#2

jezeli chodzi o paletki do 120l to odpadają.
#3

Ogólnie ja bym paletek nie mieszał z innymi rybami. Takie moje zdanie. U mnie palety są same i nie wyobrażam sobie żeby żyło z nimi coś innego bo mają bardzo specyficzny sposób bycia.
A inna sprawa że na pewno nie do 120l i na pewno nie do takiej pomylonej obsady jak ty masz..
#4

Nie można trzymać paletek z żadnymi większymi pielęgnicami (najlepiej z żadnymi), a Sewerum jest bardzo agresywną pielęgnicą także nie ma nawet szans. Jakim zbiornikiem dysponujesz dla Paletek lub Sewerum? 300-400l?
#5

w sygnaturze ma 120l więc chyba chodzi o ten;/
#6

ethnix napisał(a):Nie można trzymać paletek z żadnymi większymi pielęgnicami (najlepiej z żadnymi), a Sewerum jest bardzo agresywną pielęgnicą także nie ma nawet szans. Jakim zbiornikiem dysponujesz dla Paletek lub Sewerum? 300-400l?

Severum są najłagodniejszymi pielęgnicami jakie znam, ale z paletkami odpadają. Do tego tak jak napisał ethnix akwarium powyżej 300 litrów.
#7

Kaef napisał(a):
ethnix napisał(a):Nie można trzymać paletek z żadnymi większymi pielęgnicami (najlepiej z żadnymi), a Sewerum jest bardzo agresywną pielęgnicą także nie ma nawet szans. Jakim zbiornikiem dysponujesz dla Paletek lub Sewerum? 300-400l?

Severum są najłagodniejszymi pielęgnicami jakie znam, ale z paletkami odpadają. Do tego tak jak napisał ethnix akwarium powyżej 300 litrów.

Po za okresem tarła i wychowu młodych, wtedy trudno o łagodną pielęgnicę.
#8

Ponad dwa tygodnie 24godz/h przesiedziałem z nimi podczas okresu godowego, tworząc z kolegami prezentacje na temat rozrodu i rozwoju embrionalnego larw Smile
#9

Kaef napisał(a):Ponad dwa tygodnie 24godz/h przesiedziałem z nimi podczas okresu godowego, tworząc z kolegami prezentacje na temat rozrodu i rozwoju embrionalnego larw Smile

Super, takie doświadczenia są zawsze niesamowite i wiele uczą. Gdzie publikacja?
#10

Poprzepisywać muszę wszystko co mamy w notatkach i wtedy powrzucam relacje na fora. Aktualnie mam połowę w prezentacji a połowę w papierach.


Skocz do: