• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aksolotl - w tym temacie rozmawiamy o wszystkim co związane z aksolotlami
#51

peter czemu aksolotl nie??Tongue
#52

Bo tak uważam , nie pasuje tam ... to nie ryba tylko płaz . Rób jak chcesz
#53

peter10 napisał(a):Bo tak uważam , nie pasuje tam ... to nie ryba tylko płaz . Rób jak chcesz

peter proszę o uzasadnienia swojej wypowiedzi "bo tak..."
#54

wg aksalotl tam nie pasuje
w iwagumi atrakcją jest spora grupa ryb ławicowych.
Poza tym nie wiem czy nie będzie niszczył trawnika.
poza tym będzie optyczie pomniejszał zbiornik gdyż nie jest on taki mały ;>
#55

margi3 napisał(a):wg aksalotl tam nie pasuje
w iwagumi atrakcją jest spora grupa ryb ławicowych.
Poza tym nie wiem czy nie będzie niszczył trawnika.
poza tym będzie optyczie pomniejszał zbiornik gdyż nie jest on taki mały ;>

co do ryb ławicowych jak już napisałem będą kardynałki chińskie a aksolotl będzie spokojnie przechadzał się po dnie lub będzie polował na kardynałkiBig Grin
#56

Flavia napisał(a):Biedne kardynałki ;O

jak będzie głodny to zapoluje, ale wątpie w to ponieważ mój aks jest wielkim leniuchem i karmię go 2 razy dziennieTongue
na wszelki wypadek żeby nie było...
zbiornik będzie bez Co2

Posty zostały połączone, nie piszemy posta pod postem, korzystaj proszę z opcji EDYTUJ - Kejdi
#57

Czytam i nie wierzę.
Przez 7 lat koleżanka miała Aksolotle. Kazdy upał był masakrą. Walką o ich życie. Musza mieć chłodną wodę- chłodniejszą od welonów nawet.
Co do ryb, to kupowała czasami jakieś...jako pokarm dla nich. Są drapieżne.

Pielęgnice i akolotly to dwie różne rzeczy. Nie wolno ich łączyć. Mają różne potrzeby i jedne mogą się z czasem stać karmą dla drugich.
#58

Jasne. A kardynałki będą pływać w wodzie 16-18 st. C bo to jedyna opcja dla tego płaza....
#59

Pysia napisał(a):Jasne. A kardynałki będą pływać w wodzie 16-18 st. C bo to jedyna opcja dla tego płaza....

Bez najmniejszego problemu.
#60

chodziło mi o kardynałki chińskie......
one mogą nawet być z aksolotlem podczas zimowania Big Grin
poczytaj o nich w internecie pysiaWink
dzisiaj zauważyłem że mój aksolotl ma 7 a nie 6 skrzeliBig Grin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niewiem jakim cudem ale na środkowym skrzelu z pośród 3 z lewej strony wyrasta 4 skrzelo na tej stonieSmileteraz wygląda +-tak tylko to dodatkowe skrzelo jest mniejsze
http://static.guim.co.uk/Guardian/enviro...r-1735.jpg

Posty zostały połączone, nie piszemy posta pod postem, korzystaj proszę z opcji EDYTUJ - Kejdi


Skocz do: