• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aksolotl - w tym temacie rozmawiamy o wszystkim co związane z aksolotlami
#41
Toungue 

aquarius napisał(a):
ethnix napisał(a):Kolego jak chcesz trzymać aksolotle to najpierw sięgnij po lekturę na ich temat one są zimnolubne zakresy temperatur 15-20'C, optymalna 16-18'C. Więc żadnych ryb z nimi nie będziesz mógł trzymać. Po za tym one dorastają do 20-30 cm długości i dobrze jest trzymać kilka sztuk więc na zdrowy rozum 60l zbiornik to za mało.

będzie mógł trzymać polskie ryby np.lina ,karasia

wg mnie akwarium jest po to aby były w nim kolorowe ryby ,a nie ponure liny czy karasieTongue
#42

aquarius napisał(a):
ethnix napisał(a):Kolego jak chcesz trzymać aksolotle to najpierw sięgnij po lekturę na ich temat one są zimnolubne zakresy temperatur 15-20'C, optymalna 16-18'C. Więc żadnych ryb z nimi nie będziesz mógł trzymać. Po za tym one dorastają do 20-30 cm długości i dobrze jest trzymać kilka sztuk więc na zdrowy rozum 60l zbiornik to za mało.

będzie mógł trzymać polskie ryby np.lina ,karasia

aquarius napisał(a):to bzdura miałem 54 litry 2 karaski i lina

Dla mnie osobiście ręce opadają...
#43

Nie rozumiem. To są ryby jeziorowe po co je męczyć w akwarium?
#44

teraz coś z zupełnie innej beczki.
czy akwa musi byc do pełna zalane?
(pytanie mojej starszej)Smile
#45

wg mnie to tak
#46

matios napisał(a):Nie rozumiem. To są ryby jeziorowe po co je męczyć w akwarium?

bo dla mieszkancow np.: Chile sa to ryby egzotyczne, po drugie karas z akwa najczesciej zarybia polskie jeziora zrywajac sie z haczyka Big Grin a co do linka, powinienes sprobowac go wycholowac z krzaczastego jeziora... 5 kg karp to pestka przy 1kg linie Tongue

co do autora: miales troche kasy na sprzet, trzeba bylo sie sprawdzic i wytrzymac jeszcze jakies 3 miesiace, odkladajac jakas tam kaske, kupic duzy zbiorniczek, jezeli przetrwalbys te 2-3 miesiace znaczyloby to dla Ciebie ze Twoj zapal nie jest slomiany i ze nie zawiedziesz podopiecznych, a w zamian zapewnisz im bardziej godziwe warunki

pozdrawiam i zycze rozsadnych w polaczeniu z rozumnym czytaniem
#47

Dobrze z linem się zgodze ale nie z 1kg taki około 2 kg lin jest o wiele silniejszy od karpia 5kg.
Spróbój wycholować węgorza 4.5kg w nocy na krzywym będziesz boski!
#48

Zainteresowały mnie zbioriki typu iwagumi w związku z tym mam pytanieBig Grin
czy do takiego zbiornika mógł bym dać aksolotla z kardynałkami ???
chciałbym żeby to+-tak wyglądało:
http://naturalessence.name/wordpress/imm...nnaio1.JPG
PS.pisze że aksik jest w 70l....
teraz już nie...kupiłem mu 112l i nalałem mu ok.70l wody
#49

Nie widzę większego sensu , kardynałki tak ale aksolotl ?? bez przesady
#50

Trochę śmieszą mnie takie tematy, do iwagumi możesz sobie dawać takie ryby jakie chcesz. NIe żadnych zasad typu do iwagumi tylko takie rybo bo coś tam coś tam Smile









Skocz do: