• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aksolotl - w tym temacie rozmawiamy o wszystkim co związane z aksolotlami
#11

Zainteresował mnie ten temat... W ogóle, masz takie zwierzątka, czy postanawiasz dopiero zacząć przygodę z nimi? Czytałem, że nie sprawiają większych trudności w hodowli, i znoszą obecność ryb akwariowych.

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#12

No w sumie dobre pytanie "Ogrzewanie wody - jest zbędne, a wręcz niewskazane. Wymagana temperatura wody to 16-18°C, temperatury 20-22°C stanowią górną akceptowalną granicę komfortu zwierząt, powyżej 24°C należy chłodzić!" wcześniej nie pomyślałem o tym w jakich one temp. żyją:/
A posiadam pielęgnice i chciałem właśnie wpuścić Aksolotla, ale temat idzie w niepamięc.
#13
Wink 

czy wie ktoś gdzie w okolicach Koszalina(zachodnio-pomorskie)można kupic aksolotla meskykańskiego. http://www.faunaflora.com.pl/archiwum/20...moki_1.jpg około 10-15cm max 50 zł bo więcej nie mam;) ,a, i jak ktoś z was ma takiego stworka do sprzedania lub zna jakąś hodowle tych potworków to prosze o adres) P.S.tylko musi byc to w okolicach Koszalina tj.max 50 km.Z góry dziękuje:D
#14

Hej, w Chojnicach są po 18 zł, małe sztuki, odmiana ciemna (dzika).
#15

krysti27 napisał(a):Hej, w Chojnicach są po 18 zł, małe sztuki, odmiana ciemna (dzika).

dzięki za podpowiedz ale troszke za daleko jak dla mnie Smile
#16
Cool 

już mam aksolotla i nie wiem jakie rybki do niego kupić (akwa 65l).
#17

Kolego jak chcesz trzymać aksolotle to najpierw sięgnij po lekturę na ich temat one są zimnolubne zakresy temperatur 15-20'C, optymalna 16-18'C. Więc żadnych ryb z nimi nie będziesz mógł trzymać. Po za tym one dorastają do 20-30 cm długości i dobrze jest trzymać kilka sztuk więc na zdrowy rozum 60l zbiornik to za mało.
#18

Ethnix, coś mi się wydaje, że Twoje uwagi niewiele zmienią i za kilka dni dowiemy się, że z tym A. pływają w akwarium ze 4 Skalary (które się czują bardzo dobrze i są wesołe i towarzystkie) albo jakieś P. Papuzie.

126 L

Masz problem z moderatorem? Wydaje Ci się, że masz rację?
Daruj sobie. To i tak nie ma sensu.
#19

Nie podgryzają go pyszczaki?
#20

Z takich temperatur to welony. Ale na nie zamały zbiornik.


Skocz do: