• 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozmnażanie Krewetek

ja zamierzam kupić krewecie jakieś do jakich rozmiarów rosną i jak jest z ceną?? i jakie wymagania przeważnie?

Nowicjusz- są różne krewetki, dlatego nie każde dorastają do tych samych rozmiarów, mają różne wymagania i koszty. O jakie konkretnie Ci chodzi??

a jak rozróżnić płeć u krewetek filtrujących?
czy mogę się one rozmnażać tylko w słonawej wodzie?

do małych zbiorników do 30l mają być krewecie
chodzi mi o takie jakieś mniejsze ja wiem koło 2-3-4max cm i żeby zjadał jak mogą glonki itd Wink Rc moze? a cena to jaka?

Nowicjusz napisał(a):do małych zbiorników do 30l mają być krewecie
chodzi mi o takie jakieś mniejsze ja wiem koło 2-3-4max cm i żeby zjadał jak mogą glonki itd Wink Rc moze? a cena to jaka?

Na początek pewnieSmile weź sobie RC a później możesz spróbowaćz innymi. Z ceną to różnie jest... ja mam krewetki na sprzedaż, ale więcej na PW bo robi się OT

Chcę rozmnażać krewetki red cherry.Chcę wiedzieć jak je rozmnożyć i inne rzeczy jakie np.czym karmić małe krewetki itp.Krewetki będą same w akwarium 25l (40x25x25)
Dzięki!!!
Liczę że mi pomożecie!!!

Praktycznie nic nie trzeba robić.. chyba że masz mocny filtr to tżeba go zabezpieczyćżeby nie wciągneły małych krewet Big Grin
Ps: Wydaje mi się że na forum już o tym było Wink

Mam filtr kaskadowy może być??
Grzałka itp.

Moja kaskada wciągnęła 2 krewetki przez skimmer.Mam HBL-301 300l/h . Skimmer od tamtej pory jest zlikwidowany.

Ale 2 krewetki młode czy dorosłe??
Tematy zostały połączone-proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"

Skocz do: