• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowe Posty nie znikają po odznaczeniu(jako przeczytane)
#1

Denerwuje mnie to że jak na stronie głównej pokazuje że są nowe posty, czytam go a oznaczenie raz znika a raz nie Tongue i co wy na to?
#2

U mnie jest tak samo. Nawet w postach, które przeczytałem i odpisałem jest oznaczenie, że nie czytane. Nie raz za to miałem, że po kilku dniach przez przypadek wszedłem w nowy temat, który nie był w ogóle oznaczony. Dziwnie to działa Smile
Nic nie poradzisz. Administrator pewnie nie ma czasu,żeby to poprawić. Tak samo z czasem. Forum przekłamuje o godzinę do przodu..

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#3

u mnie czas jest dobry Big Grin a posty tak samo i te -8 postów Tongue

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#4

umnie czas jest zly ia tak samo posty wszystkie przeczytane wchodze na głowna i jest ikona ze sa nieprzeczytane posty

Oddam suma rekiniego za darmo.
#5

Czas można ustawić w panelu Smile pewnie jest ustawiony letni i nikt nie zmienił na zimowy Smile

Ale te posty są denerwujące. Ja jak przeczytami odpisze na wszystko to na samym dole forum jest opcja "oznacz wszystkie jako przeczytane" Smile
#6

U mnie czas był zły, zmieniłem strefe czasową na jeszcze raz tę samą i jest dobrzeSmile

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#7

BaRaNeK napisał(a):U mnie czas był zły, zmieniłem strefe czasową na jeszcze raz tę samą i jest dobrzeSmile

Teraz czas jest prawidłowy Smile

Nie moge tego powiedzieć o postach o których pisałem wyżej Tongue
#8

Hubus pracuje nad poprawa tego bledu, wpisze tutaj informacje jak tylko sie to uda naprawic
#9

u mnie jest wszystko dobrze Smile
#10

problem rozwiazany


Skocz do: