• 9 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozmnażanie KIRYSKÓW i wszystko co z tym związane

Jasne może ,ja teraz przekładam parkę do akwa 80l będą jechały z koksemSmile
i mam akwa główne 240l i w 20l mam małe pielęgnicy zebrySmile jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj postaram się pomóc ,choć sam się jeszcze wsio nie nauczyłem ,teraz uczę się o roślinkach co2 itd. ogólnie baniak mam 8 lat Pozdro
pewno że może

Aha, spoko, wątek do zamknięcia Wink

23 l - gupikarium ;D

Witam, co jaki czas kiryski przystępują do tarła?

Cześć. Kiryski mają tarło podczas pory deszczowej, którą musicz im zrobić. Jak chcesz się dowiedzieć jak je rozmnażać, to ci mogę napisać.

Pozdrawiam Smile
Tak apropos tego, że kiryski mogą składać ikrę na liściu, to ja nic nie wiedziałam. Prawdę mówiąc raz widziałam na piasku 2 rzeczy podobne do jajeczek Cool , ale, jeżeli to była ikra,to chyba ją zjadły. Sad

Wszystkich pozdrawiam Wink

Wiem jak je rozmnożyćSmile tylko chodzi mi o to ile trwa przerwa pomiędzy jednym tarłem a drugim. Bo niedawno jeden z kirysków mi złożył ikrę na liściu i właśnie tylko ten jeden kirysek jest w stanie składać ikre bo reszta jest jeszcze za młoda. I jestem ciekawy kiedy znowu będzie mógł przystąpić do tarła Smile

Ja mam jeszcze jedno pytanko, na które nigdzie nie mogłam znalezć odpowiedzi, a brzmi ono: jakich dokładnie parametrów wody potrzebują do tarła kiryski i czy PH może być 6,8 ?

a może by tak . . zamiast przenosić ikrę to osłonić ją jakoś? Np. przeźroczystą częścią opakowania płyty CD. Daje kilkumilimetrowy dystans od szyby. Co myślicie? Pozdrawiam.

myślę że ten sposób by sięnie sprawdził ponieważ ikra potrzebuje duzo tlenu. a jak zasłonisz ikre przezroczysta czescia opakowania plyt cd to ograniczysz przeplyw wody w ktorej znajduje sie rozpuszczony tlen i z ikry może nic nie być. Pozdrawiam

Mam jeszcze jedno pytanie: czy kiryski pstre mogą mieć potomstwo z albinosami ?

Witam. Mam taką sprawe zostały mi w akwa 2 kirysy spiżowe i dość ciekawie się zachowują , a mianowicie pływają do góry przyklejone do siebie ryjkami i kręcą się w kółko czy to mogą być jakieś swojego rodzaju tańce godowe ??
Nawet nie wiem czy to jest parka nie potrafie ich rozróżnić ;]

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]


Skocz do: