• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krzywa podłoga i poziom wody,czy akwarium peknie?

Witam wszystkich,jestem tu nowa.Zakupiłam akwarium 126 litrow 80×35×45,po nalaniu wody do zbiornika zauważyłam że komoda lekko się ugieła, komoda z agata meble.Z zewnątrz wydaje się dość solidna,ale okazało się ze to chyba zwykłe wióry, plecy z dykty o ile się nie mylę, dwie szafki po bokach a pośrodku szuflady,dwie deski po obu stronach szuflad prowadzą pionowo do dołu i podtrzymują blat,blat 16 mm,komoda stoi na dwóch grubych nogach prowadzących do końca obu boków czyli środek wisi jakby w powietrzu.Pod spodem stopka podtrzymujaca.Dodatkowo dodanych jest 6 stopek których jedna utrzymuje 50 kg.po wypoziomowaniu okazało się ze podłoga jest krzywa,i blat tez jest nierówny, poziom wody z jednej strony różni się o ok 1cm.Pod akwarium położyłam mate pod panele ok 6mm.Wcześniej stało tu akwarium 60litrow przez dwa lata.Poradźcie Mi proszę czy akwarium moze peknac? Od niedzieli stoi zalane a wczoraj odlałam 20 litrow by czuć się spokojniej.Akwarium bez wzmocnien, szyba ok 7mm.Niemoge spać w nocy bo boje się ze strzeli, czy moge zrobic coś jeszcze by w pełni cieszyć się nowym zbiornikiem czy moje obawy są zbędne? Dziękuję za odpowiedzi.Ewa

Skocz do: