• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Molinezje - nowy narybek
#1

Witam.
Jestem tu nowa jaki i w świecie wodnym również. Posiadam akwarium 25l a w nim bojownika, 2x molinezje, razbore, barwniaka, 4 x kiryska. Ja wiem że to mało miejsca dla tylu rybek ale już czeka 70 l.

Natomiast moje pytanie jest takie te dwie molinezje dostałam samca i samice i okazuje się ze dziś w nocy samica urodziła młode czytałam trochę na ten temat i wiem juz czym karmić itp ale jakie mają szanse na przeżycie przy takich rybach jak mam?
#2

Mają małe szanse przeżycia, chyba, że masz mocno porośnięte akwarium roślinnością gdzie małe będą mogły się schować Smile
Jak chcesz utrzymać narybek to nie lepiej byłoby je przenieść po prostu do kotnika?

Pozdrawiam.
#3

mam sporo mchu przy tafli wody. Kotnik czyli oddzielne akwarium? a która ryba będzie najbardziej polować na młode? i jak długo się taka samica koci?
#4

prosiła bym o odpowiedź. I co taki kotnik powinien zawierać oprócz podstawy czyli podłoża grzałki filtra wody i akwarium Wink
#5

Kotnik to taki mały pojemnik plastikowy z dziurkami lub siatkowy który wkładamy do akwarium.
Są o różnych wymiarach.


Skocz do: