• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krewetki Edison
#1

Moich krewetkari nie ma co pokazywać bo to typowo hodowlane i bez aranżu ale chciałem pokazać same krewetki .W miare czasu będę uzupełniał.
Kilka fotek krewetek, te co chciały pozować Smile







#2

Bardzo ładne Big Grin Widać, że jesteś mistrzem w hodowli krewetek Wink
#3

On jest mistrzem w każdej dziedzinie akwarystyki (przynajmniej tak uważa).
#4

Tak się składa że akwarystyka roślinna i krewetki jest moim ulubionym tematem i przeważnie tylko na tym się koncentruje i jakoś mi to wychodzi co ma niezaprzeczalne dowody w przeciwieństwie do ciebie , wiem że Cię to boli.
#5

Niezaprzeczalne dowody? Jakie? Zdjęcia które równie dobrze mogą nie być Twojego autorstwa? Jeżeli tak wygląda niezaprzeczalny dowód to gratuluję inteligencji. Świetnie to ująłeś "jakoś" Ci to wychodzi ale z pomocą całej rzeszy kompanów z innych for bo sam nic byś nie zrobił ze swoją marną wiedzą. Wystarczy popatrzeć na twoje baniaki sprzed kilku lat by zobaczyć jaki to z Ciebie od zawsze był nieomylny miszcz.
#6

Masz racje to nie moje akwaria i krewetki . Nawet nic nie mam. zdjecia wziołem z google.
#7

(15.03.2016, 18:45)edison napisał(a):  Masz racje to nie moje akwaria i krewetki . Nawet nic nie mam. zdjecia wziołem z google.
Dobrze, że masz w sobie resztki godności by się przyznać. Mam nadzieję, że teraz usuniesz ten temat. Oczywiście zgłaszam to w międzyczasie do usunięcia i zobaczymy jak szanowny Kelvezu przestrzega regulaminu i nie pozwoli na wrzucanie skopiowanych zdjęć skoro sam przyznajesz, że nie są Twojego autorstwa.
#8

Zapraszam do odwiedzin w Poznaniu Smile
#9

Byłem, widziałem. Sprzeciw oddalony.

200 L Ameryka Poludniowa

28 l Krewetki

"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
#10

Czyli standardowo nie można urazić sredisona nawet gdy ten sam przyznaje, że zdjęcia są z neta. No ale teraz po prostu widać skąd wynika to, że nigdy nie zwrócisz uwagi sredisonownawet gdy pisze ewidentne bzdury. Żeby moderator otwarcie przyznawał, że na forum panuje kolesiostwo- tego jeszcze nie grali.

Kelvezu dalej czekam na link do tematu gdzie zwracasz uwagę sredisonowi na przekręcanie nicków.


Skocz do: