• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Roślinki

Witam. Co zrobić, aby moje mieczyki nie podjadały roślin? W akwarium mam żabienice, jakąś trawkę i jeszcze jedną roślinkę, ale nie zidentyfikowałam jej jeszcze. Podaję co trzy dni pokarm roślinny Tropical Bio-vit. Proszę o pomoc.

Mieczyki szczególnie młodzież lubi( jest im niezbędny do prawidłowego wzrostu) pokarm roślinny ,pewnie nie podjadają ci roślin a tylko zjadają z nich glony ,ja daję parzone płatki jęczmienne ,sałatę poczytaj trochę o karmieniu .

Jak je głodzisz to tak póżniej robią Smile Karmi się 3 razy dziennie malutkimi porcjami ale wiadomo że człowiek nie siedzi cały dzień w domu więc raz na dzień musi im wystarczyć. Jedzenie musi zniknąć w ciągu minuty a pokarm nie może spaść na dno.

(10.03.2016, 13:15)edison napisał(a):  Jak je głodzisz to tak póżniej robią Smile Karmi się 3 razy dziennie malutkimi porcjami ale wiadomo że człowiek nie siedzi cały dzień w domu więc raz na dzień musi im wystarczyć. Jedzenie musi zniknąć w ciągu minuty a pokarm nie może spaść na dno.

Edison zbrojnikowi chyba chodziło o to, że oprócz normalnego pokarmu daje co trzy dni roślinny ,bo chyba nie karmi ryb co pare dniBig Grin

Tak Edison, pokarm roślinny to tylko urozmaicenie... A normalnie to podaję Tropical Ichtio-vit. Tongue Dwa razy dziennie.
I dziękuję za pomoc. Smile

Pokarm w płatkach to taki wypełniacz jak dla nas chleb. Dla mnie jest bezwartościowy.

Skocz do: