• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paletki Charzuna
#11

Ryby bardzo ładne ale rośliny w marnej kondycji.

Dlaczego nie podajesz ani mikro ani makro? Rośliny głodują a na liściach widać krasnorosty.

Paletki i akwarium roślinne to trudne ale nie niemożliwe połączenie więc życzę powodzenia w hodowli Smile
#12

(02.04.2016, 18:19)Oman napisał(a):  Ryby bardzo ładne ale rośliny w marnej kondycji.

Dlaczego nie podajesz ani mikro ani makro? Rośliny głodują a na liściach widać krasnorosty.

Paletki i akwarium roślinne to trudne ale nie niemożliwe połączenie więc życzę powodzenia w hodowli Smile

W podlozu mam "tabletki" z mikro i makro ale szczerze powiem ze odkad je tam wsadzilem to nie zauwazylem poprawy.. Racja rosliny licho wygladaja i mam z nimi problem i te krasnorosty... Czesto podmieniam wode i te krasnorosty juz troche zniknely..
Polecicie jakis dobry srodek dla roslin?
Dodam ze woda ponizej 30*C nie spada a czasem i 32 jest.. Jestem na etapie montazu wentylatorkow w pokrywie..
#13

musisz nawozić mikro, makro, dodawać co2 a najlepiej jeszcze dodatkowo sam potas.Bez tego rośliny głodują i nigdy nie wygrają walki o pożywienie z glonami.
#14

Rybki maja sie dobrze to teraz zajme sie trochw roslinami.. Zakupie co potrzeba i bede dzialal.. Zawsze mnie wczesniejsze akwaria nudzily a z tym jest zupelnie inaczej.. Mimo czasu jaki trzeba poswiecic i nerw Smile
#15

https://youtu.be/Cbk3uEzu6lE
#16

Paletki zrobily mi taki psikus... moze mi sie uda cos z tego wychodowac Wink













Skocz do: