• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proporcje zbiornika a rodzaj obsady
#11

młoda napisał(a):Na handel to robią w tym Chinczyki, chyba że masz jakąś intratną propozycję. Zrobimy biznes - plan i może coś wypali. Zależy mi jednak na ozdobie.

To jesteśmy w domu, obecne akwarium sprzedaj Chińczykom a za zarobioną kasę kup normalne. A by baniak miał być ozdobą powinien mieć głębie, wiem oczywiście zaraz znajdzie się ktoś, kto napisze ze i w takim można cos stworzyć, lecz jak dla mnie to kiepski wybór, 20cm głębokości jest nieporozumieniem w ozdobnych baniakach, lecz są ryby, którym to akurat nie przeszkadza ,bardziej preferowana jest długość. Lecz skoro chcesz mieć w domu ozdobę to nie witym baniaku
#12

ShyDziękuję Ci za pomoc tylko proszę zmień to cfaniakowate zdjęcie bo nim dzieci straszysz. Znajdź coś bardziej ponętnego. PLEASE
#13

młoda napisał(a):ShyDziękuję Ci za pomoc tylko proszę zmień to cfaniakowate zdjęcie bo nim dzieci straszysz. Znajdź coś bardziej ponętnego. PLEASE

Oczywiście ze mógłbym zmienić, lecz w tej chwili się go boisz,gdybym zmienił na bardziej ponętny to byś mnie podrywała a ja w dzieciach nie gustujeWink


Skocz do: