• 2 Głosów - 1.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[200 L] Ameryka Południowa

Nie, sam piach. Zabienicom się podoba, za to nurzaniec zdycha.

200 L Ameryka Poludniowa

28 l Krewetki

"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

Podobają mi się roślinne na samym piachu. Są inne niż większość i bardziej naturalnie wyglądają. U mnie skalary nie raz się wycierały, nawet raz udało mi się doczekać chwili, jak larwy się wykluły ale neony i tak się z nimi uporały. Chyba muszę wymienić te małe dzikusy na coś spokojniejszego.

Ale kiryski obowiązkowo, inaczej zasyfi się w tydzień, sprzedałem już neony i kiryski. Została jedna para skalarów. Tak więc od tej pory gatunkowe. Zobaczymy czy uda im się coś odchować.

Chcę zmienić koncepcje na trawnikowy otwarty roślinniak niedługo. Ta żabienica zabiera już połowę akwarium i tyle substancji z wody, że nic innego już nie rośnie.

I fakt, neony i inne skalary wyjadały larwy na potęgę jak tylko zaczynały się rozpływać. U mnie wykluwały się za każdym razem, potem tylko rodzice nie mieli opcji żeby je upilnować.

200 L Ameryka Poludniowa

28 l Krewetki

U mnie wykluły się raz, jak całą dobę oświetlałem miejsce z ikrą.

Akwarium przestało istnieć parę tygodni temu, żeby zrobić miejsce na nowy projekt.

Kończę przygodę ze słodką wodą, teraz już tylko morskie. Gorąco polecam, pomijając kwestię finansową, wiele ciekawsza opcja.

200 L Ameryka Poludniowa

28 l Krewetki

(18.04.2016, 16:37)Kelvezu napisał(a):  wiele ciekawsza opcja.

Coś w tym jest, codziennie można odkrywać coś nowego, szczególnie wieczorami Smile przy niebieskim świetle.

To już przerabiałem, teraz głównie zakupy Smile

200 L Ameryka Poludniowa

28 l Krewetki

Skocz do: