Postów: 340
11
Dołączył: 16.02.2008
witam was chcialbym sie zapytac czy oplaca sie wkladac ceramike do HBL 701 ??
Oddam suma rekiniego za darmo.
Postów: 834
4
Dołączył: 27.12.2007
Sprecyzuj się,opłaca finansowo? Czy chodzi o filtracje z udziałem ceramiki, jeżeli to drugie to możesz spróbować poeksperymentować? Zadajesz pytanie, na które ciężko odpowiedzieć nie mając takiego filtra. Jedynie to ty właśnie możesz nasz czegoś nauczyć poprzez swoje próby.

Postów: 340
11
Dołączył: 16.02.2008
sprubuje poeksperymentowac
Oddam suma rekiniego za darmo.
Postów: 834
4
Dołączył: 27.12.2007
Postów: 340
11
Dołączył: 16.02.2008
ceremika nie jest tania bynajmniej u mnie 250g-10zl na allegro 5.5-500g niezla przebitka. zeby wypelnic calego kupilem 2 paczki czyli 20 zl :/
Oddam suma rekiniego za darmo.
Postów: 709
22
Dołączył: 10.01.2008
To dobrze że spróbowałeś, swoim doświadczeniem będziesz mógł się podzielić zinnymi
Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.
Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
Postów: 193
24
Dołączył: 10.02.2008
efekt rewelacja po ceramice jednak trzeba odczekac z 3 tygodnie jak zajdzie mułem troche bo na poczatku jest mało skuteczna.
Jak połaczysz z gabka ceramike w tym filtrze bedziesz naprawde zadowolony.