• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Agresywny glonuś
Sad 

Glonojad atakuje pozostałe ryby. Czasem aż w nocy budzę się bo bardzo hałasuje. Już nie wiem co mam zrobić. Ma swój konar pod którym siedzi, może broni swojego terytorium, a może ma chorobę psychiczną? kto to wie?

proszę napiszcie co Wy o tym myślicie i co mam zrobić.SadSadSad

P.S - kiedyś miałam pewną rybkę, ale odgryzł jej ogon, jeszcze żyła ale zmarła z głodu, bo nie mogła podpłynąć do jedzonka... :'( Czasami zachowuje się jak opętany

Widocznie coś mu nie pasuje, stąd takie zachowanie.
(18.04.2015, 22:06)Frania120 napisał(a):  P.S - kiedyś miałam pewną rybkę, ale odgryzł jej ogon, jeszcze żyła ale zmarła z głodu, bo nie mogła podpłynąć do jedzonka... :'( Czasami zachowuje się jak opętany
Czym miałby ten ogon odgryźć? Przyssawką?
Ryba bez płetwy ogonowej sobie poradzi w pływaniu, ma jeszcze inne płetwy.

(19.04.2015, 11:19)Kaef napisał(a):  Widocznie coś mu nie pasuje, stąd takie zachowanie. [quote='Frania120' pid='340841' dateline='1429387560']
P.S - kiedyś miałam pewną rybkę, ale odgryzł jej ogon, jeszcze żyła ale zmarła z głodu, bo nie mogła podpłynąć do jedzonka... :'( Czasami zachowuje się jak opętany
Czym miałby ten ogon odgryźć? Przyssawką?
Ryba bez płetwy ogonowej sobie poradzi w pływaniu, ma jeszcze inne płetwy.

ja już w końcu nie wiem co w tym moim akwarium się dzieje...

(18.04.2015, 22:06)Frania120 napisał(a):  Glonojad atakuje pozostałe ryby. Czasem aż w nocy budzę się bo bardzo hałasuje. Już nie wiem co mam zrobić. Ma swój konar pod którym siedzi, może broni swojego terytorium, a może ma chorobę psychiczną? kto to wie?

proszę napiszcie co Wy o tym myślicie i co mam zrobić.SadSadSad

Jesli ma wiecej niz 15cm dlugosci to oddac go to sklepu zoologicznego, nawet za darmo.

Skocz do: