10.02.2015, 20:17
Witam posiadam od 5 dzi narybek barwniaka ,jest okolo 40 sztuk ale nie plywaja po calym akwa tylko siedza w miejscu i machaja ogonkami,czy w akwarium ogolnym da rade wykarmic narybek czy np. microworms nie pouciekaja narybkowi.
Obsada to tylko para barwniakow plus narybek 80l.
Kiedy zaczac karmic,jak zacznie plywac czy juz teraz?
Czy microwormsy beda ok,nie beda mu uciekaly lub chowaly sie w piasek lub w zwirek?
Czy jest jakas szansa ze barwniaki wychowaja narybek bez dokarmiania?
Dzieki za odpowiedzi
Obsada to tylko para barwniakow plus narybek 80l.
Kiedy zaczac karmic,jak zacznie plywac czy juz teraz?
Czy microwormsy beda ok,nie beda mu uciekaly lub chowaly sie w piasek lub w zwirek?
Czy jest jakas szansa ze barwniaki wychowaja narybek bez dokarmiania?
Dzieki za odpowiedzi
