• 16 Głosów - 3.94 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wypławki-Białe niteczki na szybach.Jak je zwalczać,czy są szkodliwe?
#11

tez mialem te robale ale to w akwarium które stało z miesiąc bez filtracji oświetlenia i w ogóle jakby go nie bylo(nie bylo w nim rybek oczywiście). jak je zobaczyłem to wylałem wode i po nichSmile
#12

Ja mam filtracje i oświetlenie te robale to już 4 raz!!Sad.


Załączone pliki Miniatury
       
#13

napisz jaką masz obsade akwarium kiedy robisz podmiany wszystko co związane z akwa
#14

Teraz to było w małym akwaium - 10l 1 sztuczna roślinka, biały żwirek, zmaek, filtr aqua mini, grzałka aqua szut 15 volt. wodę mymieniam coo 2 tygodnie, w tym akwarium są małe gupiczki było ich tam prawie 30 a teraz są 3
#15

to za dużo masz tych ryb w 10 litrach, wode podmieniaj co tydzień 20%
#16

wiesz co ja bym ci radził ja bym wszystkie rośliny jakie są wykopał i dokładnie umył spóścił wode do możliwości i wyczyscił wszystkie szyby jakąs gąbeczką...Smile

http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-wo...-7133.html
Moje odnowione akwarium.Zapraszam do komentowania.
Piszę poprawnie po polsku.
Sory za błędy w pisowni mam rękę złamaną ...
#17

To ja tak włąśnie robię wojtek - 14Big Grin. wikii też tak robię ale dzięki za rady. W tym akwa jest tyle ryb bo to jest mój taki "kotnik"Big Grin Ale co to jest?
#18

Wypławki lub stułbie (na zdjęciu mało co widać). W zoologicznym kupisz gotowe preparaty do ich zwalczania.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#19

Weim że na zdjeciu źle widać, ale to są takie cienkie kreski na zdjęciu wyszły kropkiBig Grin
#20

ja też mam robale ale inne ja nieraz mucha czy komar się utopi :pWink

Akwarium 126l - towarzyskie

aquadesign, to co jest piękne.


Skocz do: