Temat zamknięty

Glony-Pomocy - przeniesione przez BlackHawk88
#11

(12.12.2014, 02:13)Norbert napisał(a):  Co do moderki to ty jesteś częściej na forum więc raczej tobie zależy na takiej funkcji. Ja już jestem moderatorem ale na zupełnie innym forum i to mi wystarcza.
A co do tego @stefana85 to napiszę krótko - nie, nie myślałem smarku o żadnej terapii dla siebie ale ty kwalifikujesz się na jedną --> ręce won od klawiatury. Sam zrobiłeś z siebie błazna wtrącaniem się niepotrzebnie do rozmowy. @tokatoka zachowuje się normalnie, on pisze a ja odpisuję a ty skaczesz jak pchła na grzebieniu. Chciałeś zabłysnąć? No to zabłysnąłeś, gratuluję rozumu smarku. Przypominają mi się słowa piosenki - ''..... nie komentuję ....., chodź tu i mi dorównaj.....''. I prośba - nie odpisuj bo twoje wypociny na mnie nie działają. Tyle.

Jestem o wiele starszy od ciebie! nie zyczę sobie takich komentarzy. Lecz kompleksy. Co do reszty twoich "mądrości"... szkoda komentarza. Jak to mówią "nie dyskutuj z debilem bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".
#12

Norbert nie obraź się ale to Ty w tym momencie skaczesz nie wiadomo o co. Nie musisz odpisywać jak Ci przeszkadza to, że ktoś ma nas gdzieś. Albo ktoś ten temat usunie albo z czasem sam zniknie wśród innych pytań. Piszesz, że zależy mi na funkcji moderatora bo częściej się loguję a to nie ma żadnego związku. W chwili obecnej to Ty najwięcej piszesz o braku moderatorów i chcesz usuwania pewnych tematów. Masz rację z tym, że moderatorów jest za mało i olewają to forum i z tym nie sposób się nie zgodzić ale jak tak bardzo Ci to przeszkadza to powinieneś zrobić coś więcej w kierunku zmian niż tylko narzekać.

Stefan85 nie wiem ile masz lat i czy faktycznie jesteś starszy od Norberta bo sądząc po nicku raczej bym się spodziewał, że jesteś z rocznika 85 a Norbert pisze, że ma 43 lata. No chyba, że to 85 to przypadek ale wątpię.
#13

(12.12.2014, 11:41)tokatoka napisał(a):  Stefan85 nie wiem ile masz lat i czy faktycznie jesteś starszy od Norberta bo sądząc po nicku raczej bym się spodziewał, że jesteś z rocznika 85 a Norbert pisze, że ma 43 lata. No chyba, że to 85 to przypadek ale wątpię.

Tak, rocznik 85 nie sprawdzałem jego wieku i w sumie średnio mnie interesuje ile ma lat - kultura obowiązuje wszystkich. Mam za chwilę 30 i smarkiem dawno nie jestem i nie życzę sobie takich epitetów szczególnie od osoby raptem 13 lat starszej. Chamstwo, buractwo i prostactwo - tyle o jego wypowiedziach. Mikrus którym wszyscy za pewne pomiatają wyżywa się na forum gdzie nikt go nie zna, na ludziach których nie zna, lecząc w ten sposób swoje kompleksy i dowartościowyując się. Jedni kulturę w sobie mają, inni jej się uczą a niektórzy ani jej nie mają ani się nie nauczą.

Moje prawo próbować pomóc autorowi tematu i sam ocenię czy warto a dla mnie niesprawdzanie wątku po miesiącu ciszy to coś oczywistego i naturalnego i tego akurat za złe autorowi nie mam.
Temat zamknięty


Skocz do: