• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dwustronne Malawi 300l
#31

(29.10.2014, 16:16)tokatoka napisał(a):  
(13.08.2014, 22:01)edison napisał(a):  Następny co widzi tylko zło w węglu.

Za to inni widzą samo dobro:

edison napisał(a):Tak wyciągnij z worka ceramikę a węgiela nie wkładaj włóż do szafy Smile przy prawidłowo działającym akwarium jest niewskazany.

Jestem ciekaw czy przez ostatnie 3 lata w których kolega edison zdobywał swoje doświadczenie a jednocześnie z tego co widzę usilnie starał się wszystkim pomagać nie napisał więcej sprzeczności. Węgiel kiedyś był be a teraz jest nagle OK. Może inne porady tez były tyle warte? Wniosek jest jeden- jak się ktoś na czymś nie zna to najlepiej niech się nie wypowiada na dany temat. Skąd początkujący akwarysta ma wiedzieć co jest słuszne a co nie skoro jedna i ta sama osoba pisze dwie skrajnie różne opinie?

takota to już jest czepialstwo, a poza tym jak mawiał mędrzec: "tylko krowa nie zmienia zdania"

200 l agassiza, otoski i rodostomusy
http://s2.ifotos.pl/img/Akwa-2Mjp_hhaahrr.jpg
#32

Nie mam zamiaru uczestniczyć w kolejnej wojnie na słowa tylko nakreślam pewien problem. W takich wypadkach zmiana zdania o 180 stopni jest nie na miejscu ponieważ forum ma służyć do zdobywania wiedzy a żeby uczyć innych to samemu trzeba być pewnym na 100%. Paradoksem jest tutaj to, że ktoś mógł kiedyś przeczytać, że węgiel jest niepotrzebny a wręcz niewskazany, następnie radzić to samo innym a później zostać skrytykowanym przez autora pierwotnego postu bo ten nagle zmienił zdanie. A może od dzisiaj mam radzić żeby skalary trzymać w 25 litrach a za rok mam napisać, że nie miałem jednak racji? I jak stwierdzić który post i która teoria jest poprawna skoro pisze je jedna osoba. End of off top. Kto chce to wyciągnie właściwe wnioski.


Skocz do: