• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co można zrobić z nieużywanym akwarium?
#1

Jakie macie pomysły na wykorzystanie nieużywanych baniaków? Ja wykorzystałem akwarium do zrobienia filmu o myszach i był to plan filmowy, na który myszy przyjeżdżały z pobliskiej klatki Smile Powoli myślę nad filmem o ślimakach!

A tutaj inny ciekawy pomysł na to jak można zagospodarować akwarium w sezonie ogórkowym Wink
   
#2

Ja bym proponowal wylac te ogorki i przerobic akwa na gasiorka Big Grin
A tak na powaznie to mozna sklepac akwarium np. 50x2x15 i umiescic tam ziemie z mrowkami i obserwowac jak zyja itd. Na alledrogo byly takie akwaria na mrowki.

Jestem pozerem który wszędzie pcha się do odpowiedzi jako pierwszy i mam zero pojęcia. To niestety prawda. Dziękuje dobranoc, koniec imprezy :)
#3

Otwarta kadź fermentacyjna do piweczka domowego! Smile
Widziałem na aukcjach te mrówkaria (jest takie coś?), ale są małe, plastikowe i tandetne. W większym baniaku, można im zrobić konkret warunki.

Pomyślałem sobie, że duży baniak można również odwrócić i zrobić mini szklarnię.
#4

Te 'mrówkaria' nazywają się tak na prawdę formikaria (formikarium) i na Allegro da się znaleźć dobrze wykonane, nie tandetne. Aczkolwiek większa radość gdy samemu się to zrobi.

Pozdrawiam
Rafał
#5

Chłodzenie kompa:
   
Pojawiło się już na naszym fejsbukowym fanpejczu, na który przy okazji zapraszam Wink Link w sygnaturce.
#6

Polubiłem już dawno FP.
A rozbawia mnie co nie miara.
Pamiętam spinanie tyłeczka o to że wrzuciłeś akwarium z aranżem w stylu Mario Big Grin
Myślałem że się w końcu zabije o coś jak tarzałem się ze śmiechu po przeczytaniu komentarzy...
"Widział ktos takie coś na dnie morza" hahah myślałem że.... Spinka była że ryby się źle czują, a ja tam żadnych ryb nie widziałem ^^ i nie widzę też nic złego w aranżowaniu zbiorników na podstawie jakiegoś motywu Smile

Jestem pozerem który wszędzie pcha się do odpowiedzi jako pierwszy i mam zero pojęcia. To niestety prawda. Dziękuje dobranoc, koniec imprezy :)
#7

Z tym gotowaniem korzeni to fakt może nie wanna ale w beczce ostatnio znajomemu musiałem gotować... a co tam jak korzeń miał 70x45cm. A co do czyszczenia akwarium np. 200x80x80 to co nie mozna tak? Przy okazji trochę ochłody. :-) wtelek1 jesteś gdzieś na fb?

Przesiadka... [Progress <Complete>] Szukam Akwarystów z Dolnośląskiego. Kontakt prv http://www.akwaswiat.net/-180l-typowy-kl...38954.html
#8

Jestem jestem Wink
Jak będziesz widział komentującego z rysunkiem na profilowym i z imieniem Artur to ja Smile
Czyścić zawsze tak można ^^ hehe zabawa jest.

Jestem pozerem który wszędzie pcha się do odpowiedzi jako pierwszy i mam zero pojęcia. To niestety prawda. Dziękuje dobranoc, koniec imprezy :)
#9

Zawsze można liczyć na Twój rozbrajający komentarz Smile W piątek jednak się pomyliłeś- stawiałeś na to, że będzie "spinanie tyłeczka" a przeszło bez echa Wink


Skocz do: