• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odważne pielęgnice ratują ludzi z pożaru!
#1

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rybki-z...81707.htmlCiekawe czy pielęgnice wyniosły psa z budynku i czy one wezwały straż pożarną? Jak myślicie?
Symulacja SuperExpressu pokazuje jak stało akwarium.To musiało się źle skończyć! Najbardziej szkoda pielęgnic, które poświęciły życie, by ratować mieszkańców.
#2

Wbrew pozorom, to jest nawet możliwe Smile

"Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco bo często słowa jakby z worka lecą!"
#3

Oczywiście, że to jest możliwe tylko sposób przedstawienia sytuacji jest typowy dla szmatławców typu Fakt czy SE. Skoro strażacy wpadli po chwili to te 240 litrów wody wylaliby z węża w kilka sekund i sami to zgasili. O tym, że to rybki uratowały mieszkanie to już nawet nie warto wspominać. Te rybki zginęły ponieważ pękł zbiornik w którym przebywały a tu piszą o nich jak o bohaterach II WŚ. Przecież ich obecność w akwarium nie miała na to żadnego wpływu. Ciekawe co by było gdyby akwarium było jeszcze puste bez rybek? Wtedy tez by pisali o bohaterskim akwarium które ugasiło pożar?
#4

(23.01.2015, 17:02)tokatoka napisał(a):  Ciekawe co by było gdyby akwarium było jeszcze puste bez rybek? Wtedy tez by pisali o bohaterskim akwarium które ugasiło pożar?

Na pewno tak, bo po to są te gazety. A widocznie ludzie lubią czytać takie "sensacje" bo inaczej takich gazet by już nie było.

"Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco bo często słowa jakby z worka lecą!"
#5

Wiem bo moja babcia to kupuje i czyta artykuły typu: "Nie śpię bo trzymam kredens", "Zgniłe jajo mnie zaatakowało" czy "Szczurosałata- warzywo przyszłości". Zresztą co tu wiele pisać:
http://www.wykop.pl/ramka/1701846/fakt-k...naglowkow/


Skocz do: