• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

400 Litrów MORSKIEJ PRZYGODY START / FINISH

Witajcie Witajcie Smile
Ten się czubi kto się lubi Wink hihi....

Na rozluźnienie tematu podsyłam mały upgrade z ostatnich zakupów ryb i korali Wink

i kilka rybek które nabyłem Smile

Dzisiaj zrobię jakieś fotosy tylko powiedzcie mi proszę jak dodaje się duże zdjęcia w sensie takim że od razu jest duże na wyświetlaczu i nie trzeba klikać go żeby powiększ ;/

400 L Morskiej przygody c.d.n.

Jasna że luzik,a mandaryn sam czy parka?

Sam
Lepiej mieć parkę ??? czy one rozmnażają się w akwarium ???

Nie wiem czy rozmnażają się w akwa. ale wiem że nie należy trzymać więcej jak 2,samce ze sobą walczą,a gody wyglądają podobno niesamowicie, miałem też 1 mandaryna,ale miałem go krótko ok 6 mieś. szkoda bo przepiękna rybka

Witam Smile
Mam pytanie czy ktoś się spotkał z was z białym ślimakiem ok 3zm podłużny a na około jego ciała były takie postrzępione jak żabot ? siedział na białym koralu i go podjadał wyciągnąłem gada pensetą i włożyłem do pudełka Smile nie miąłem czasu żeby zrobić mu fotkę ale jutro wam pokażę o co chodzi .

Jak by ktoś coś to dajcie znać z góry dziękuję Smile

400L Morskiej przygody c.d.n.

Witam serdecznie dziś 24.07.2014
Obiecana fotka ślimaka
Czy ktoś rozpoznaje co to za gatunek ???
Czy jest szkodliwy czy raczej nie ???

Czekam na jakąkolwiek wiadomość od was Smile
Pozdrawiam

Cześć,nie potrafię rozpoznać gagatka,ale Ty sam będziesz miał dużo łatwiej na Reeflex,może rozpoznasz bo widzisz go w naturze, gdzieś już go widziałem tylko nie potrafię określić gdzie

Witam napisałem do e-Rybki i ???

ERybka.pl Przypuszczalnie Tritoniopsis elegans, żeruje na koralach miękkich. Lepiej nie dotykać go ręką.

Podziękowania dla e-Rybki Wink

Witajcie dzisiaj szczęśliwy dla mnie dzień bo otrzymałem w prezencie pięć ślicznych rybek do zbiorniczka Smile

Witam serdecznie Smile
Weekend nie sprzyjał Sad musiałem wyrzucić pięknego białego korala Sad podjadanego przez ślimaka na domiar jeszcze spadł na niego ukwiał i poparzył go całego Sad po kilku dniach zaczął się rozpadać i wyciekać mleczny śluz amputacja zepsutych partii nie przyniosła skutku Sad dziś rano pożegnałem się z koralowcem Sad smutek bo był taki śliczny i cieszył oko Sad

Tak to już jest, koralowce to wspaniałe zwierzaki, a przy tym niektóre mocno parzące i potrafiące prowadzić walkę z innymi koralami umieszczonymi w znacznej odległości od siebie

Witam 30.07.2014

Dziś Urlop opłacony nurkowanie wykupione Witajcie Egipskie rafy Wink
już we wrześniu obszerna relacja co i jak mam nadzieję że relacja się wam spodoba.

Na dzień dzisiejszy wszystko w baniaczku ok oby tak dalej Smile

Skocz do: