• 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwarium nowe 288 l
#21

Ta, teorie wyczytane w necie...

Przykładowo - twoje mieczyki wymagają wody zasadowej (pH od 7 w górę), a takie barwniaki wolą wodę kwaśna (pH ok. 6). Ja widzę po swoich rybach ja wyglądają na kranówie, a jak na RO Wink Więc albo rybki, albo akwarium.
#22

(23.06.2014, 13:12)norbisynss napisał(a):  [...]
Macmasteri, akary, barwniaki wydać na rzecz jakich ryb???

Chociażby na molinezje albo dokupić te ryby, które już masz
#23

Akwarium bardzo przyjemne dla oka,jak na pierwsze akwa to super .U mnie w akwarium ph 8 a barwniaki po raz 4 mają młode.
(27.08.2014, 16:54)mike napisał(a):  Akwarium bardzo przyjemne dla oka,jak na pierwsze akwa to super .U mnie w akwarium ph 8 a barwniaki po raz 4 mają młode.
#24

Odkopuję ten temat bo zbiornik jaki tu widzę prezentuje się całkiem "zacnie" i chciałbym zobaczyć jeszcze kilka zdjęć bo ciekawi mnie tylko jak teraz wygląda po tych paru miesiącach od zalania, obstawienia i co właściciel w nim zmienił jeśli jeszcze jest na forum? Czy może się speszył konstruktywnymi opiniami i argumentami jakie otrzymał od fachowców w tej dziedzinie i sam się "zbanował" czy może dał za wygraną w walce na posty i nic już nie napisze?

Przesiadka... [Progress <Complete>] Szukam Akwarystów z Dolnośląskiego. Kontakt prv http://www.akwaswiat.net/-180l-typowy-kl...38954.html


Skocz do: