Sonda: Wybieramy akwarium na FB - Sonda jest zamknięta.
edison 25L
11.61%
13
11.61%
harek
3.57%
4
3.57%
Piczu14
17.86%
20
17.86%
edison 144L
21.43%
24
21.43%
dawidryba
0%
0
0%
Stalon
1.79%
2
1.79%
AndrzejT
14.29%
16
14.29%
Grafolog
27.68%
31
27.68%
Vszu
0.89%
1
0.89%
otylusia
0.89%
1
0.89%
*) odpowiedź wybrana przez ciebie Wyniki sondy

Temat zamknięty
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Twoje akwarium na naszym profilu na FB!

Co powiecie na mały konkurs? Celem jest wyłonienie akwarium, którego wizerunek pojawi się jako zdjęcie w tle na naszym Facebooku!

https://www.facebook.com/AkwaSwiat.Net

Zasady są proste.
W postach w tym temacie wrzucacie zdjęcia waszego zbiornika od frontu. Jest na to tydzień. Po tygodniu uruchamiamy sondę i jest kolejny tydzień na oceny. Zwycięskie akwarium z krótką informacją od właściciela zostanie opublikowane na Facebooku i do odwołania będzie cieszyć oczy odwiedzających Smile

Jak zrobić zdjęcie, które będzie się dobrze prezentować?
Bardzo prosto! Najlepiej użyć do tego aparatu cyfrowego, ale dobry aparat w komórce też powinien wystarczyć. Najważniejsze jest światło. Wieczorem zgaście oświetlenie w pomieszczeniu, zapalcie je tylko w akwarium i wyłączcie lampę błyskową w aparacie. Sprawdźcie dodatkowo czy żadne jasne przedmioty będące w pokoju, albo małe źródła światła nie odbijają się w szybie akwarium. Jeżeli szybę macie czystą, a aparat skierowany w stronę akwarium to zdjęcie na pewno wyjdzie dobrze Wink
W przypadku słabego oświetlenia, albo kiepskich parametrów aparatu pomocny może okazać się statyw, albo cokolwiek na czym będzie można położyć aparat/telefon np. kilka książek, krzesło itd...

Przykładowe zdjęcie znajdziecie na naszym Facebooku: Kliknij tutaj przy okazji tego przykładu widać odbicie w szybie- zdjęcie było robione w dzień.

Jeśli konkurs będzie cieszył się zainteresowaniem, może przekształcimy go w ciekawą zabawę cykliczną? Może będziemy wybierali akwarium miesiąca, a na końcu roku wydamy sobie kalendarz? Zobaczymy! Do dzieła! ;-)

Z uwagi na chęć zachowania porządku, temat będzie podlegał ścisłej moderacji, w związku z tym wszelkie komentarze mogą zostać usunięte.

Akwarium 25l. moje własne.
[img][/img]

czekałem do ostatniej chwili Big Grin foto by iphone 4s

Załączone pliki Miniatury

To wrzucam i ja, a nóż się uda Big Grin

Teraz na poważnie 144l. typowo roślinne

Z kolegą wyżej nie wygram - zazdroszczę zbiornika. Tongue
Zdjęcie robione suszarką, ale pochwalę się moim zbiorniczkiem. Big Grin

To ja podam w wersji dziennej i poranno wieczornej.

200l ogólne
Ekspertem nie jestem ale w miarę możliwości pomóc mogę.

To ja też dołączę do zabawy Smile

Ja stawiam na edisona.

Żeby nie było że same ładne są Big Grin

Moje 112l.Dla mnie na dziś wystarczy sam udział w konkursie Wink    

Załączone pliki Miniatury

Akwarium 112l profil Lt
podloże;żwir na ziemi ogrodowej
flora;cryptokoryna,zabienice,anubias,nadwodka szerokolistna,kilka innych prostychy w hodowli
fauna;
8*otostek
25*neon innesa
pielegniczka kakadu 1+2
Temat zamknięty

Skocz do: