• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ŚLIMAK TYLOMELANIA GOLDEN RABBIT
#1

Witam ostatni czasy zakupiłem Ślimaki Ampularia , jest to pożyteczne stworzenie i z mojego punktu widzenia bardzo fajnie komponuje się w akwarium . Wink
Ale nie dawno natrafiłem na jeszcze lepszego i dużo bardziej ciekawego osobnika a mianowicie ŚLIMAK TYLOMELANIA GOLDEN RABBIT , niestety tutaj gdzie mieszkam i okolice nie mogę go dostać, I moje pytanie brzmi czy ktoś posiada tą odmianę i może parę słów opowiedzieć o tej istocie z kosmosu Wink I czy jeżeli bym zamówił to przesyłką doszło by to do mnie żywe .
Nigdy nie zamawiałem nic żywego przesyłkom nawet roślin dlatego ciekawi mnie wasze porady i opinie Wink
Pozdrawiam Tongue


Załączone pliki Miniatury
   
#2

Hm. Według mnie nikt nie powinien wysyłać żywych stworzeń pocztą, ponieważ może dojdzie "żywe" lecz to niepotrzebny stres dla samego zwierzątka. Co do ampularii to nie lubię ich ponieważ namnożyły mi się strasznie >.< nie wiem nic na temat tego ślimaczka, lecz chciałam ci powiedzieć tyle że doradziłabym ci jedynie odbiór osobisty.


obsada
2x welonki
2x kiryski
2x glonojad
1x piskorzyk
oraz multum roślin :)
#3

Witam , Też tak właśnie sobie już uświadomiłem czytałem na innych forach itp, że co z tego że otrzymam stworzenie żywe ale po wpuszczeniu do zbiornika będzie w takim szoku stresie że może szybko zdechnąć , Wiedz odpuszczę sobie i może kiedyś w moich okolicach będzie dostęp do tego OBCEGO Wink

A co do bardziej popularniejszego osobnika ampularii to sądzę że fajnie wyglądają , jak takie małe coś sunie po szybie , Swoją drogą to moje zbrojniki zrobiły sobie z muszli plac zabaw heee ,
#4

Witam dziękuję że uwzględniłeś moją wypowiedź Wink życzę ci abyś w końcu dorwał swojego "aliena" i cieszył się jego naturalnym pięknem heheh Smile Big Grin
pozdrawiam


obsada
2x welonki
2x kiryski
2x glonojad
1x piskorzyk
oraz multum roślin :)


Skocz do: