• 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KOKOS - jak przygotować i wszystko o kokosach.
#21

No, tak jak we włosach naszych, gromadzi się największa ilość brudu, więc wyciągnij go i "obierz", oszczędzisz wtedy i garnek i gaz i wodę Tongue

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#22

właśnie to zrobiłam tylko że nie udało mi się ich idealnie obrać.To są kokosy zamówione z allegro były już obrane właściwie, ale tyle co mi się udało to jeszcze doskrobałam
#23

To, teraz zagotujWink w soli nie musisz, ale możesz, tylko w wodzie ja bym wygotował(ok. 30 min.)

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#24

Bede gotować aż do skutku heh mam nadzieję, że nie będzie to za długo...
#25

nie, nawet jak byś gotowała pare dni(lol) to nic by się raczej z kokosem nie stało. A gotój koło 30 min! w zWykłej wodzieWink

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#26

BaRaNeK napisał(a):nie, nawet jak byś gotowała pare dni(lol) to nic by się raczej z kokosem nie stało. A gotój koło 30 min! w zWykłej wodzieWink

Nie chodziło mi że za długo w sensie że sie im coś może stać tylko żeby za dużo gazu nie ciągło hehe i ta moja cierpliwość wrrr...hehe gotują się już chyba godzine i dalej brudna woda...
#27

Musisz wymieniać co ok. 10 min. gotowania wodeSmile

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#28

ok dziekuje bardzo
#29

Hej. Wciąż gotuję te kokosy i ciągle mam brudną wodę?Proszę pomóżcie...
#30

no właśnie, ja też, gotowałam kokos 2h w wodzie z solą i po wypłukaniu i namoczeniu wciąż brudna woda - co dalej robić??? poradzcie...

tutaj więcej fotek mojego baniaczka... zapraszam... http://good-times.webshots.com/slideshow...9341OCWXAE


Skocz do: