• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Korzeń, gałąź - Ale jak....?

ja bym go moczył w wiadrze zimnej wody. Podmiany 2x dziennie aż przestanie barwić

Ok, więc od dziś intensywne moczenie Smile Dziękuję za pomoc.

Mam ładny kawał korzenia który zamierzam umieścić w moim akwarium. Kłopot polega na tym, że nie mam odpowiedniego naczynia żeby go wygotować. Czy mogę go umieścić w piecu laboratoryjnym na jakieś 2 godziny w 120stC? Czy efekt będzie taki sam? Czy po tym zabiegu powinienem w jakiś sposób zmodyfikować inne kroki przygotowania?
Z góry dziękuję za pomoc.

Gotowanie głównie ma służyć rozszerzeniu się powietrza, aby uleciało z korzenia i nabrał wody jeśli nie tonie.

Witam.
Czy korzenie z morza można zastosować w akwarium słodkowodnym?
Znalazłem na urlopie takie coś fajnego na plaży i chciałbym wykorzystać.
Jest dość stary bo już ma barwę brunatno-czarną i trochę kory więc mogę stwierdzić że to gatunek liściasty. Rzekł bym nawet że na 85% to wiśnia, śliwa lub coś podobnego (stwierdzam bo rodzaju kory i kolorze drewna).
Leżał dość długo bo miejscami drewno uległo rozkładowi.
Nie wiem jak to opisać ale fragmentami ma konsystencje takie jak patyki jak się zbiera bursztyny.

Z jednej strony piszesz, że drewno jest czarne i częściowo uległo rozkładowi a z drugiej trzyma się na nim kora a na podstawie koloru określasz gatunek drewna. Konsystencja jak "patyki jak się zbiera bursztyny" wskazywała by raczej na to, że jest już mocno nadgryzione zębem czasu. Ja bym raczej poszukał jakiegoś korzenia w lepszym stanie skoro ten już się rozkłada.

moczenie długotrwałe powinno pomóc

(20.01.2015, 08:25)tomekprusik napisał(a):  moczenie długotrwałe powinno pomóc
Pomóc w czym? Ktoś o coś pytał? Nie musisz po rejestracji odkopywać jakichś starych tematów tylko po to by nabić sobie parę postów.

for the lady inquiring about best lenovo laptop for graphic design 2022, budget laptop for graphic designer, cheap cintiq vs ipad pro, best graphic design laptops 2019, best monitors for artists, affordable affinity designer vs adobe illustrator, I highly recommend this cheap personal laptop for graphic design blog or budget coolpix b500 digital camera reviews, graphic design laptop budget, laptop for motion graphics, affordable monitors for design, best laptop for graphic design 2022, microsoft laptops for graphic design, alongside all this best personal laptop for graphic design tips not to mention asus rog for graphic design, graphic design laptop under 1000, budget laptops for designers, most popular budget graphic design laptop 2017, affordable budget graphic design laptop 2020, hp spectre x360 graphic design, alongside all this cheap personal laptop for graphic design blog which is also great. also have a look at this cheap personal laptop for graphic design blog alongside all best laptop for graphic design under 1000, macbook air m1 for graphic design, best apple mac for graphic design, laptop for graphic work, cheap ipad pro vs wacom, best laptop for graphic design and gaming, not to mention this cheap personal laptop for graphic design site and don't forget budget nikon b500 firmware, touch screen laptop for graphic design, best laptops for graphic design under 500, canon powershot sx540 hs reviews, affordable graphic design laptop under 1000, best monitors for design, not to mention most popular personal laptop for graphic design site which is also worth a look. i also suggest this most popular personal laptop for graphic design advice and don't forget budget canon 4000d review, affordable cheap graphic design laptop, most popular fonts for graphic designers, best nikon coolpix b500 video quality, good nikon b500 firmware, cheap ipad pro vs wacom, on top of this affordable personal laptop for graphic design info on top of acer predator helios 300 for graphic design, best monitors for designers 2021, affordable cintiq vs ipad, graphic design organizations, hp pavilion x360 graphic design, best laptop configuration for graphic design, not to mention good personal laptop for graphic design info alongside all canon eos 4000d review, best laptop for music production and graphic design, canon powershot sx540 hs video quality, most popular canon 4000d vs t7, best monitors for graphic designers, best laptops for graphic design and illustration, which is also great. finally, have a look at this budget personal laptop for graphic design blog with most popular nikon - coolpix b500 16.0-megapixel digital camera reviews, hp laptop for graphic design, design graphic laptop, affordable laptop for graphic designer, budget laptop for graphic design 2022, good cheap laptop for graphic design, for good measure.


Skocz do: