• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie kamienie do akwarium ?
#1

Witam jakie moge miec kamienie do akwarium.Chciałbym zrobic kryjowki moim ryba dennym.Wiec jakie moge miec kamienie w akwarium czy takue zwykle z pola beda sie nadawac ? Czy raczej kupic czy z budowlanego sklepu ?

Pisownia! Używanie polskich znaków i korzystanie z autokorekty jest takie trudne?

Wybacz na telefonie wszystkiego sie nie da Smilej
#2

(10.06.2013, 08:53)Patryk1997 napisał(a):  Witam jakie moge miec kamienie do akwarium.

A takie co by nie zmieniały parametrów wody,zęby nie posiadały ostrych krawędzi co by rybki się nie pokaleczyłyWink
Jeśli masz czas to nie ma sensu kupować tylko wybrać się na spacerek i coś sobie na pewno znajdziesz Wink
#3

Kurde zastanawiam sie gdzie takie poszukać ? Bo ja mieszkam na wśi i nie wiem gdzie tutaj poszukać ... Bo kamienie w akwarystycznym bym sie nie wypłacił za kamienie Sad Macie jakieś sugestie gdzie szukać ?

Ps. Carlosuk jak rybki ?
#4

A skąd mamy wiedzieć gdzie akurat w twojej okolicy mogą się znajdować?
Rusz trochę głową i nie zaśmiecaj forum.
Z reguły są wszędzie.
Najważniejsze żeby nie zatwardzały wody.
Jak znajdziesz coś godnego uwagi przeprowadź próbę octową. Jak zajdzie reakcja to taki kamień się nie nadaje. Reakcja zazwyczaj polega na tym że ocet się spienia w kontakcie z nieodpowiednią skałą. I taką trzeba odrzucić.
#5

(10.06.2013, 09:24)Patryk1997 napisał(a):  Kurde zastanawiam sie gdzie takie poszukać ? Bo ja mieszkam na wśi i nie wiem gdzie tutaj poszukać ( Macie jakieś sugestie gdzie szukać ?

No to masz kolego duże pole do popisu Big Grin przeszukaj wszelkie łąki,lasy,pola a coś wygrzebieszBig Grin

https://www.google.co.uk/search?q=kamien...rg.mozilla

(10.06.2013, 09:24)Patryk1997 napisał(a):  Ps. Carlosuk jak rybki ?
Obecnie szukam pani do pary bo niestety samica Oscara miała obumarła ikręSadTakie sa czasami niespodzianki w życiuSad
#6

Akurat mieszkając na wsi zbieranie kamieni a i gałęzi z pobliskiego lasu nie powinno być żadnym problemem więc nie wiem po co takie pytanie. Tak dla zasady żeby pytać bo pytać? Nikt nie odpowie gdzie je szukać skoro Ty jako mieszkaniec owej wsi sam tego nie wiesz.
#7

Na jakiej ty wsi mieszkasz?
Na takiej gdzie nie ma żadnych pól?
Na polu znajdziesz do groma kamieni małych , dużych. DO wyboru do koloru.

PS. Jesteś jak mój kolega który nie wie co to pole.


Skocz do: