• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

pielęgniczki ramireza
#1

witam wszystkich, chciałbym Was zapytać jakie jest najbardziej optymalne oświetlenie dla pielęgniczki ramireza jeśli chodzi o świetlówkę 15W T8,niestety nie ma możliwości dodania kolejnej świetlówki, dlatego ta jedna musi być jak najbardziej odpowiadająca tym konkretnym rybką,obecnie jest AQUASTAR SYLVANA dodatkową chciałbym się dowiedzieć jakie konkretne rośliny będą najbardziej zbliżały warunki w akwarium do ich naturalnego środowiska i jeśli jeszcze polecicie mi jakiegoś ślimaka, który tych roślinek zjadać nie będzie, a jednocześnie będzie zjadać wszystko inne(glony, odchody, resztki pokarmu) to będę bardzo wdzięczny Smile w akwarium 80 L mam 3 ramirezki +3 ramirezki blue +zbrojnik niebieski +prętnik karłowaty,drobny żwirek, korzeń (ten jakiś tam japoński ), łumpka kokosa,mniejsze kamienie, filtr aquael fan 1 plus.P.S czytałem o tym wszystkim mnóstwo artykułów, ale im więcej tego czytam tym mniej wiem, bo ile jest osób wypowiadających się to tyle samo opinii . . . dlatego proszę o odpowiedź osoby, które mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w hodowli tych przepięknych rybek.


Skocz do: