• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[20 l.] W przyszłości dom dla bojownika
#21

Miałem kiedyś przez krótki okres jakąś starą 25W bez termostatu w 50l i jak nie dopilnowałem to dobijała nawet do 30*, a w pokoju miałem 24*. Powinna dać radę.
#22

da radę, po prostu będzie Ci dłużej grzać, skoro ma być większe akwa proponuje również tanią grzałkę Ikola 50W jest nawet lepsza od Elite i łatwiej się reguluje temperaturę, zerknij tu http://www.zoologiczny.sklep.pl/Ikola_50..._43___6997

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#23

Ta grzałka Ikola z opnii wynika że jest dobra i tańsza od grzałki firmy Elite na której temat nie zbyt pozytywne są opinie. Pójdę do mojego sklepu akwarystycznego zobaczę czy będzie grałka firmy Ikola.
#24

Jade jutro do sklepu akwarystycznego po grzałkę i myślę że dokupię jeszcze z dwie rośliny i wsadzę je zamiast tego kamienia. Jakie byście polecali rośliny na pierwszy plan, drugi??
#25

Jade jutro do sklepu akwarystycznego po grzałkę i myślę że dokupię jeszcze z dwie rośliny i wsadzę je zamiast tego kamienia. Jakie byście polecali rośliny na pierwszy plan, drugi??
#26

Może anubias przy jakims korzonku? Fajna roslina wytrzymała
#27

(06.01.2013, 20:16)matttm1 napisał(a):  Może anubias przy jakims korzonku? Fajna roslina wytrzymała

o anubiasie myślałem, jest to dla mnie jedna z najładniejszych roślin akwariowych, którą miałem we wszystkich swoich poprzednich akwariach, lecz musiałbym poszukac jakiegoś ładnego korzenia a żeby dobrze wyeksponować tą roślinę.
#28

a ja proponuje na 3 plan moczarkę- łatwa i ładna roślinka o na 2gi jakąś kryptokorynę, ładnie rozsadzisz i będzie ok

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE
#29

Moczarka jest fajna i pozyteczna, ale moim zdaniem średnio ozdobna Wink

Fajnie wygląda z małych krypyokorym 1. plan, a z dużych, znaczy większych, 2. plan Wink
#30

Moczarka jest fajna i pozyteczna, ale moim zdaniem średnio ozdobna Wink

Fajnie wygląda z małych krypyokorym 1. plan, a z dużych, znaczy większych, 2. plan Wink


Skocz do: