• 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze największe wpadki z początków przygody z akwarystyką
#51

moze i mialy ochote na coleBig GrinBig GrinBig Grin

ostatnio jak ogladałam ju ken dens to w przyplywie ochoty na taniec wpadło mi otwarte opakowanie jedzonka do akwa ogólnegoTongue wyzarły juz dosc duzo, i dobrze bo dzis i tak podmiana bedzie:]

*_* kocham skalarki :]

i naleśniki >.<'

Piszę poprawnie po polsku.

jestem kobietą >:[
#52

Jokeru napisał(a):P.s. - a czemu ladymoto ??

Tak wnioskuje z waszych postów od kąd się znacie wcześniej nie byłeś takiWink
#53

peter10 napisał(a):
Jokeru napisał(a):P.s. - a czemu ladymoto ??

Tak wnioskuje z waszych postów od kąd się znacie wcześniej nie byłeś takiWink
Dobra dalszą debatę przenosimy na PW, bo się za duży OT robi Wink
Wszelkie pretensje proszę kierować do ladymoto Wink

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku
#54

eeej wyjdzie ze ja tu jakis potwór jestemBig GrinBig GrinBig Grin

ogólnie to na temat nie wiem co mam napisac:]

*_* kocham skalarki :]

i naleśniki >.<'

Piszę poprawnie po polsku.

jestem kobietą >:[
#55

Ja miałam welonkę 5 cm w akwarium 70l.Dawałam jej larwy komarów,które żyły w basenie.Miałam wtedy 5 lat
#56

Niewiem czy to jest wpadkaWink
#57

gdy miałem 7-8 lat to jakos tak wyszło, że rozmnożyły mi sie gupiki. mój chrzestny (on mnie zaraził akwarystyką) zauważył, że sa troche chore i chciał wlać chloraminy czy czegos innego nie pamietam juz no i wlał. Myśląć, że jeśli wleje wiecej a najlepiej cały flakonik to szybciej wyzdrowieją hehe. I tak oto skończyła się era narybku gupików po 2 godzinach chyba xD.

[...]Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć...
#58

Takich historii nie miałam :d ale mam nadzieję, że coraz mniej wszyscy akwaryści będą popełniać takich błędów. W końcu chodzi tu o zdrowie rybek Wink

45l
4 x kirys
4 x gupik
3 x bojownik
1 x glonojad
5 x kardynałek
Piszę poprawnie po polsku.
#59

Ja dostałam welonkę w kuli.Nabrudziła trochę już pare godzin po przyniesieniu do domu to wylałam tą wode,a nalałam świeżej prosto z kranu.Męczyła się w tej kuli kilka dni,ale sumienie mnie gryzło i kupiłam akwarium.
#60

moja opowieść dotyczy trzyletniego brzdąca, wiec myślę, że kwalifikuje się jako anegdota z początków akwarystyki Smile
Otóż mój bratanek pewnego pięknego poranka stwierdził, że rybki są głodne, więc wrzucił im na śniadanie czekoladowy batonik. Szybka akcja ratunkowa, a potem, jak nam sie wówczas wydawało, pedagogiczna rozmowa z maluszkiem: że to wspaniale dbać o rybki, ale że rybki nie jedzą tego co dzieci, że rybki karmi się suchymi płatkami, itp. Nastepnego dnia dzielny opiekun nakarmił rybki suchymi płatkami. Dokładniej rzecz ujmując suchymi płatkami "Cheerios"...


Skocz do: