• 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze największe wpadki z początków przygody z akwarystyką

(14.12.2013, 19:46)oskar777 napisał(a):  
(14.12.2013, 15:15)Drewniak napisał(a):  Ciekawe co się stanie jak będę montować RO.

Może zawczasu zadzwonić po hydraulika skoro go wezwałeś do tak błahych rzeczy jak wyczyszczenie syfonów w umywalce i wannie?Big Grin

Łatwo powiedzieć, pewnie bym kolejny raz zalał sąsiadów Smile Jestem technicznym przygłupem

Żeby nie było off-topu, trzymałem 2 glonojady w 25l

w 25l miałem 2 skalary , 2 zbroniki lamparcie , 1 labeo , 1 bojownika i neonkixD

[size=xx-large]Zapraszamy na nowe forum akwarystyczne ----> SKALAR.PUN.PL

W wieku 8 lat. czyli około 30-stu lat temu dostałem pierwsze klejone akwarium 40 litrów, przy przyczepianiu przyssawki od grzałki tak mocno chciałem ją dopchnąć do bocznej szyby że zsunąłem z biurka całe akwarium z rybkami na podłoge. Wszystkie przeżyły ale z akwa oprucz Dużej plamy wody, nic nie zostało .Smile. Trzeba być zdolniachą ... Wink ... Ale człowiek całe Życie się uczy a Akwarystyka to hobby dla cierpliwych ludzi, teraz mam 3 akwariumy 375 litrowe i wolał bym tego nie powtarzać ... ;_ ...

Cztery lata temu siostra przegrała zakład i miała mi posprzątac pokój. Wracam do domu, patrze. Na akwarium warstwa piany wysoka na 20cm piana wylewa sie na podłoge wszystkie ryby martwe. Podczas "duszenia"Big Grin siostry wychrypiała że tylko troche płynu jej nakapało.

(22.01.2014, 20:59)aquapsychol napisał(a):  Cztery lata temu siostra przegrała zakład i miała mi posprzątac pokój. Wracam do domu, patrze. Na akwarium warstwa piany wysoka na 20cm piana wylewa sie na podłoge wszystkie ryby martwe. Podczas "duszenia"Big Grin siostry wychrypiała że tylko troche płynu jej nakapało.

No ładnie Big Grin

Skocz do: