• 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze największe wpadki z początków przygody z akwarystyką

ja miałem w akwa 6 l 15 molinezji 1 zbrojnika niebieskiego 6 mieczyków.ale człowiek był głupi ale rybki rzyja do dzisiaj tylko są stare.Smile

Akwarium 126l - towarzyskie

aquadesign, to co jest piękne.

Mój kolega kupił od swojego brata baniak 17l i wpuścił tam piranię kupioną w akwarystycznym, nie wiem co ona tam robiła ale jestem pełen podziwu dla sprzedającego;P Codziennie podaje jej miechoWink Ten sam koleś ma jeszcze 60l, trzyma w nim skalary, gupiki, molinezje, ogrooooomne mieczyki(których sam nie wyhodował) zbrojniki, chyba welony i coś tam jeszczeWink Jak by tam wpuścił tą piranię, zrobiła by porządekWink

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!

no kwiatek jest debiem i ma tam jeszcze mieczyki molinezje gupiki w tym małym

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Ja jak zaczołem to wymieniałem co tydzień całą wode z akwa 50lBig GrinTongueBig GrinTongueBig GrinTongue

lól Tongue

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

hehe fajne wpadki ale szkoda rybek Sad dobrze że niejestem zwierzęciem)

No to ja też coś dopiszę Big Grin Ok 3 lata temu (kiedy zaczynałem przygodę z akwarystyką) w ogóle nie odmulałem dna. Czyściłem całe akwa co miesiąc (tak jakby robiłbym restart) wodę wylewałem, wyrzucałem żwir, czyścilem szyby, filtr itd. W akwa nie było roślin, żwirek był czerwony Wink Wstyd i hańba.

to moja ciocia miała w 50l 2 welonki 2 skalary duże urosły 4 danio pręgowane i 1 kirysek spiżowy a i jeszcze 2 zbrojniki niebieskie

to ja jakiś rok temu mialam akwa ok. 5l i co miesiąc wszystko wyjmowałam żeby wyczyścić
a moja przygoda z akwarystyką zaczeła sie od słoika z 4 neonkami,fioletowym żwirkiem i dwoma moczarkami :-)

Mi na samym początku zabawy w akwarystyke zdechły wszystkie ryby Smile wina była gnijącej roslinki Smile Teraz mam nauczke zeby sprawdzac co kupuje.

Skocz do: