• 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze największe wpadki z początków przygody z akwarystyką
Smile 

Postanowiłem założyć temat, w którym, można opisywać swoje mniejsze lub większe wpadki ze świata akwarystyki. Złe obsady itd.

Może ja zacznę:
Kiedyś ok 3 lat temu trzymałem w moim 60l baniaku:
2 skalary, gurami, 2 brzanki sumatrzańskie, 4 gupiki, sumika rekiniego, molinezję Big Grin Heh ale człowiek był głupiRolleyes

moja przygoda z akrawystyką zaczeła się od słoika i 1 danio Big Grin

a moja przygoda z akwarystyką zaczęła się tak że akwa razem z szawką spadło mi na łeb po 2 dniach znalazłem glonojada zasuszonego pod ławąWink) Dokładnie tego nie pamiętam miałem w tedy może z 6 latekBig Grin

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!

Ja mialem pare Smile pierwsza to taka ze wode całą w akwa wymienialem co miesiac bo mi metniala Tongue potem mialem 40cm glonojada w akwa 30l Smile nastepnie trzymalem pare zebr z neonkami brzankami rekinimi i gupikami Sad zebry wybily wszystkie ryby (z powodu tarla) !

Jak człowiek nie sprawdzi na wlasnej skorze to sie nie na uczy hehe Big Grin

To wpadka mojego kumpla ale też śmieszna. Dostał rybkę ze szkoły na ferie. Wziął ją do miski i wlał gorącej wody do kuli po 10 min wlał rybkę do kuli a ona się do góry brzuchem odwróciłaWink Wyczaił się że za gorąca woda wylał ją i wlał chłodnej, troszkę straciła kolor ale przeżyłaBig Grin

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!

kto to był

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

frol napisał(a):kto to był

Hehe, rybki mają superrybboya. Może zamiast frol to rybboy Smile

Ja kiedyś kupiłem sobie kule około 1,5l i wpuściłem tam welona niestety po kilku dniach zdechł zatruł sie chyba amoniakiem wydobywającym sie z odchodów smutne.

ja kiedyś czyścilem swoje akwa i przełożyłem rybki do mniejszego i to akwa stało koło grzejnika i się woda za mocno nagrzała przez noc i część rybek zdechło

Oddam suma rekiniego za darmo.

Mój brat miał skalara, w 10 l który wyskoczył z akwa i się zasechł na biurku jak go skrzybał to rozwalił biurko ... Big Grin A ja w kuli 2,5l trzymałem parę gupików (nie padły) zmieniłem im akwa po pół roku, na 50 ale rozwaliła się szafka (stolik) a akwarium o dywanik TRZASK!!!... Sad
Jeszcze chciałem dawać koniki polne które były większe od samych rybek, bo wyczytałem w jakiejś książeczce że ryby lubią owady ... Big Grin HEHEHE ... Ze 10 lat miałem? ;/

Skocz do: