• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmiana wystroju i podłoża akwarium
#11

A można zrobić tak: Na dól dam troche tego co już mam, a więc żwirek rzeczny, a na góre dam czarny kwarc czy bazalt.
Zresztą, nie można zasypać żwirku piaskiem? Wiem, może głupie pytanie, ale naprawde mnie to ciekawi.
Czy wtedy rośliny również zle oddychają?
#12

bez sensu bo z czasem sie wymieszają Wink
Ludzie normalnie kupują ziemie kwiatową Wink
#13

(28.10.2012, 19:47)Agn napisał(a):  A można zrobić tak: Na dól dam troche tego co już mam, a więc żwirek rzeczny, a na góre dam czarny kwarc czy bazalt.
Zresztą, nie można zasypać żwirku piaskiem? Wiem, może głupie pytanie, ale naprawde mnie to ciekawi.
Czy wtedy rośliny również zle oddychają?

Ja tak zrobiłem i mam białę kamienie na wierzchu bo mi się wymieszał ten żwir i brzydko to wygląda

Krzysiek napisała ci koleżanka że nie chce ziemi w akwarium

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
#14

(28.10.2012, 22:34)klosek napisał(a):  Krzysiek napisała ci koleżanka że nie chce ziemi w akwarium

wiem, ale napisałem jako opcja nie przymus do ww możliwości nie wymieszania sie Wink
#15

Kolega "klosek" racje ma, zaczniesz sadzić zielsko, przesadzać itp. i wszystko się wymiesza. Dlaczego nie chcesz dać ziemi na dno i przykryć piachem, rozrost roślin gwarantowany, szczególnie tych z dużym systemem korzeniowym.
#16

(30.10.2012, 18:57)KORNEL napisał(a):  Kolega "klosek" racje ma, zaczniesz sadzić zielsko, przesadzać itp. i wszystko się wymiesza. Dlaczego nie chcesz dać ziemi na dno i przykryć piachem, rozrost roślin gwarantowany, szczególnie tych z dużym systemem korzeniowym.

Dziękuje wszystkim za opinie. Nie wiem, jakoś nie jestem przekonana do tej ziemi ogrodowej. Kupiłam już ciemny, drobny żwir.
Myśle, że teraz i Kiriska będzie dobrze i NeonkaSmile Duże kamole, które mam obecnie jakoś mnie irytująSmile Zobaczymy jak mi to wyjdzie, mam nadzieje, że tym razem urzadzanie wyjdzie mi lepiej.
#17

Zrób jak możesz fotkę tego żwirku. Jak jest ciemny to może być bazalt, a przy nim kiryski pokaleczą wąsy.


Skocz do: