• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

60L Iwagumi wszystko od początku
#1

ja przymierzam się do mojego pierwszego iwagumi i zastanawia mnie czy trzeba filtr do iwagumi z 5 otoskami krewetkami rc i stadkiem neonków
jak tak to jaki akwarium 60l?
podzwirowy jakiś wewnętrzny czy zewnętrzny może tetra tec ex 600 albo jakaś kaskada aktualnie posiadam aquael fan 2 plus ale strasznie dużo miejsca zajmuje
#2

potrzeba filtra zawsze, ale możesz kupić kaskade wtedy mniej ci zajmie o wiele filtr Wink Ostatnio kupiłem chiński HBL-501 i naprawdę jestem zaskoczony jego cicha pracą. dla twojego proponuje HBL-701
#3

a może być taki FILTR HJ-311B + DESZCZOWNIA 300L/H 40-80 L jest mały z wkładem węglowym

pytam bo mam okazje kupić tanio
#4

na filtrach sie nie oszczędza, ponadto te modele są naprawdę nie warte tych pieniędzy. Kup jak już to hbl-501 jak chcesz zaoszczędzić kilka złotych.
#5

mam okazje kupić nowy za 10 pln mam hbl 301 w mniejszym akwarium i nawet całkiem całkiem daje rade
#6

(12.10.2012, 19:08)piotrek9.13 napisał(a):  mam okazje kupić nowy za 10 pln mam hbl 301 w mniejszym akwarium i nawet całkiem całkiem daje rade

nie da rady uwierz. 16zl kosztuje HBL-501 też nowy, ale 6zł to dużo wiemy.
http://allegro.pl/filtr-kaskadowy-hbl-50...98587.html sam tu kupiłem i nie narzekam.
#7

ale dziurę w pokrywie będę musiał robić
#8

no i? Ja też zrobiłem ale zaoszczędzisz na prawde dużo miejsca i lepiej będziesz miał do czyszczenia.


Skocz do: