• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[240l] roślinno towarzyski wg DuH-a - brzegiem rzeki
#41

A ja mysle ze skalarki lepiej prezentowaly by sie dzikuski Smile bylo by bardziej naturalnie Wink



#42

Ne ma takich w okolicy, ale jak będą to zakupie Smile tez mi eis podobają dzikie.
#43

Lubię dużo roślin ale to akwarium w pierwszej odsłonie miało charakter i to coś.
A teraz to roślinniak jeden z wielu.
Zamiast brzeg rzeki to będzie serce dżungli Wink
Pozdrawiam.
#44

Tak, akwarium ewoluuje. Wy widzicie je kilka razy, ja patrze na nie co dzień. Trzeba coś robić żeby się nie z patrzyło. Nikt nie mówi, że nie wrócę do pierwotnego pomysłu. Mam problem z glonami, muszę dać rośliną wygrać bitwę, a wtedy zacznę kombinacje Smile

Cały czas mam zamiar wywalić ludwigię, ale ona szybko rośnie jest pomocna. Z lewej w rogu mam dziurę, zasadziłem tam kilka roślin ale marnieją - może za blisko dyfuzora CO2?
Nie mam pomysłu co dać za kamienie po prawej stronie bo Blyxia nie rośnie.

Zapraszam do komentowania i obserwowania zmian Smile
#45

Hmmm gdzie nie zajrzę to ostatnie posty sprzed pół roku .... wtedy zawsze się waham czy jest sens (i czy mogę) coś pisać w tak "nieaktualnych" wątkach.

Tutaj postanowiłem jednak napisać.

Mimo, że nie bardzo podobają mi się takie lekko "mroczne" klimaty to jednak to akwarium robi na mnie wrażenie jako całość. Zarówno roślin jak i ryb jest ani za dużo ani za mało.
Ot taka sobie opinia początkującego.
#46

Dzięki za zainteresowanie Smile
Akwarium przechodziło wiele wzlotów i upadków. Głównie za sprawą ogromnej twardości wody jaką mam w kranie, nie chce inwestować w filtr RO, a wszelkie próby dają mizerny efekt i pochłaniają ogrom pracy i czasu. Takie hobby Wink
poniżej przedstawiam jak się zmieniało na przestrzeni ponad roku i raczej już nic nie dodam. mam zamiar przeprowadzić restart po dwóch latach funkcjonowania tej aranżacji.


https://www.dropbox.com/sh/zwillv76o9lt0...TY1qKblada


Skocz do: